Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Horní Benešov - Osoblaha

2.5. 2015
Horní Benešov - Osoblaha 4:0 (2:0 )

Den po utkání ve Staré Vsi se před utkáním v Horním Benešově  opět ukázaly velké problémy s účastí hráčů na samotném utkání. Celé dopoledne se řešilo zda má cenu k utkání vůbec odcestovat. Nebyli lidi !!!!! Oproti utkání ve Staré Vsi  vypadli Honza Pavlíček ( pochroumaný kotník ), Lukáš Tužinčin ( ( koňar  na stehně ) a Danek Kalda ( pracovní povinnosti v Ostravě ).  Všechny tyto hráče lze řadit mezi naše stavební kameny a opory. K utkání jsme však nakonec odjeli v jedenácti lidech, kdy do pole byl připraven nastoupit i náš gólman Honza Tošenovský.  K našemu úžasu jsme se po příjezdu do Benešova dozvěděli, že domácí disponují také pouze jedenácti hráči. Takže to bylo férové… Nicméně kvalita a role favorita byla samozřejmě na straně domácích.  A ti ji začali potvrzovat již od 7 min.- kdy zahrávali přímý kop, který skončil v naší bráně – 1:0. Pak jsme hru trochu vyrovnali . Agilnímu  Korchanovi  střelba nevyšla a další byla zblokována. Po rohovém kopu Goliase se k hlavičce dostal Krejčí ale trestuhodně zahodil jasný gól a odmítl tak vyrovnání. Domácí tak navýšili skóre, po nešťastném gólu, který prošel mezi nohami dvěma bránícím osoblažských, který ještě poté navíc prošel pod tělem Vency Červenky – 2:0. Ke korigování jsme dostali možnost v podobě přímého kopu zahrávaného za šestnáctkou ovšem Andreas Golias volil naprosto špatné řešení, kdy chtěl velmi nepovedenou střelou po zemi podstřelit zeď domácích, což se samozřejmě nepovedlo. K dalšímu kopu se postavil Tomáš Korchan z pravé strany, ale vysoko přestřelil. 
Ve druhém poločase se již naplno ukázala kvalita soupeře, ale také naše únava ze zápasu odehraného den předtím ve Staré Vsi. Třetí gól jsme jim však darovali zadarmo. Venca  Červenka po malé domů pouze nastřelil  domácí útočníka a ten bez problému doklepl do brány – 3:0. My jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Po podběhnutí rohového kopu domácího gólmana Peťa Balicki  těsně vedle tyče nedokázal míč nasměrovat do brány. Střely z levé strany Tomáše Korchana neskončily i díky dobrým zákrokům brankáře v bráně. Jeho krásná střela z otočky a z voleje alá Didier Drogba mířila pouze doprostřed, kde stál gólman a střelu vyrazil. Mezitím samozřejmě přicházelo plno šancí domácích, které nejde všechny snad ani popsat. Něco vychytal Venca Červenka, něco dokázala zhatit naše obrana a spoustu šancí domácí prostě zahodili. Ještě jedna útočná akce se přeci ještě ujala a přihrávka na malé vápno byla následně proměna – 4:0.  My jsme ještě dostali možnost vstřelit čestný, kdy po  samostatném úniku Tomáše Korchana jej domácí brankář fauloval  - penalta.  Sám faulovaný si vzal míč, ale brankář jeho střelu vystihl a vyrazil. Dnes Korymu, prostě nebylo přáno dát gól, ale jeho přínos pro tým je obrovský. Jak po lidské stránce tak samozřejmě po herní.
Nicméně musím poděkovat všem, kteří dnešní zápas odehráli.
Moc to nedělám a ať se ostatní kluci neurazí, ale chtěl bych vyzdvihnout tři naše hráče. Tím prvním je samozřejmě Tomáš Korchan – neskutečné co oběhá.  Tím druhým je Peťa Balicki, který absolvoval ve dvou dnech 3 zápasy, přičemž dva za Osoblahu  a ve svých letech je již oporou a pilířem obrany s velkým přehledem na hřišti. Tím třetím je překvapivě , ale zaslouženě Jožka Fiedor  - velice nenápadný, ale strašně pracovitý hráč, který je všude, kde je třeba na hřišti být a který vybojuje spoustu míčů.

Sestava : Červenka - Hrádela, Krejčí, Balicki, Šrubař - Tošenovský, Fiedor, A. Golias, Hajduk -  Korchan, Hejtmánek 

 

Út 5. květen 2015, 12:32:34 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one