Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Holčovice - Slezan

         Sobota 26.9. 2015
Muži : Jak lze ztratit vyhraný zápas ?
                   Jednoduše....          

Holčovice - Slezan Osoblaha 2:1 (0:1)

 

K velmi důležitému utkání, kde se hrálo o tzv. šest bodů, odjeli osoblažští muži do Holčovic. Soupeř měl před utkáním o bod navíc, osoblažští opět problémy se sestavou. V pátek na tréninku to vypadalo velmi nadějně, sobota byla opět zcela jinačí. Úvod utkání byl ze strany osoblažských ospalý. Domácí byli aktivnější, ale bez brankové příležitosti. Od 15 minuty začali osoblažští přehrávat svého soupeře, a dočkali se ve 21 minutě, kdy Pargač nachytal domácího brankaře. Osoblažští zcela ovládli utkání, byli lepší, domácí nevěděli co mají hrát. V 35 minutě pak přišel jeden z momentů, které utkání zcela ovlivnil. Osoblažský Golias byl faulován, ale neunesl emoce a v přerušené hře před rozhodčím strčil do soupeře, který pád velice přihrál, ale Golias byl oceněn červenou kartou. Osoblažští dohrávali utkání v deseti hráčích, ale i přesto si dokázali do poločasu vypracovat nejméně 4 tutové šance, které však nedokázali proměnit. V první půli se udál ještě další moment, kdy domácí hráč, bez míče v přerušené hře atakoval Krejčího, srazil jej k zemi a poté předvedl další zcela nesportovní chování, kdy běhal po hřišti a vyhrožoval osoblažských hráčům. Jeho jednání rozhodčí ocenil pouze žlutou kartou! Do druhé půle měli osoblažští danou taktiku, přerušovat a kouskovat hru soupeře, rychlý přechod a zakončení. Bohužel však taktika vydržela pouhých 5 minut, když pro zranění musel střídat Pargač. Co se poté na hřišti dělo, bylo zoufalství. Osoblažští zcela vyklidili střed hřiště, ustoupili až na své velké vápno a umožnili domácím ovládat hru. V 58 minutě přišla první chyba v obraně hostí a po centru z pravé strany vstřelil zcela nekrytý domácí útočník gól hlavou. Osoblažští byli zcela omráčeni, začali dělat chyby a hned po 2 minutách udělal Krejčí další chybu a tři útočníci šli na jednoho obránce. Naštěstí to zpackali a Červenka vyrazil na roh. Osoblažským hrajícím o jednoho v poli méně, ubývali rychle síly a domácí se tlačili blíže k bráně. 75 minutě vstřelili domácí druhý regulérní gól, ale rozhodčí jej pro údajný ofsajd neuznal. Co tím kompenzoval snad nevěděl ani on, zřejmě vyloučení Goliase, ale o pár minut později, byl zcela viditelně ve velkém vápně faulován Korchan, ale rozhodčí , k údivu domácí lavičky penaltu nepískl. K dovršení zcela zpackaného utkání , pak v 84. minutě Červenka chytal míč, bohužel však špatně došlápl a způsobil si těžké poranění kotníku, kdy míč mu vypadl z rukavic a místo okamžité přerušení hry, nechal rozhodčí pokračovat, kdy domácí hráč do prázdné branky vstřelil vítěznou branku. Osoblažští ještě zabojovali a v nastaveném čase, měl obrovskou šanci Petrik, ale nedal. Bohužel, vyhraný zápas se dá takto prosr.. . Kdo nastoupí další týden? Kdo se zraní další, nechá vyloučit? Bohužel, podzim je začarovaný, ale i tak je pořád naděje bojovat a urvat nějaké body.

Sestava : Červenka ( Kočí) - Urban, Šamaj, Krejčí, Šrubař - Fiedor, Petrik, Pargač (Skotnica), A. Golias , Farenholcz - Korchan

Připraveni byli : Kocián M. ml, Kundráč , vedoucí : Kocián M.Branka : Pargač
St 14. říjen 2015, 20:02:11 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one