Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

M: Holčovice - Osoblaha 1:2

 Sobota 13.9. 2014
 TJ Tatran Holčovice - FK Slezan Osoblaha 1:2 (0:1)

 Na hřišti Holčovic se děly věci !! Hlavním aktérem byl samozřejmě  rozhodčí Eftimiadis, který z nepochopitelných důvodů nedal hráči Holčovic červenou kartu, neboť  během 20 min mu udělil 2 žluté karty za brutální fauly, a naopak jej raději poslal na střídačku , aby jej trenér Holčovic vystřídal !! Veškeré diskuze byly samozřejmě marné, svůj notes se zápisem odmítl ukázat i našemu kapitánovi . Holčovice v klidu vystřídaly a pokračovalo se ve hře. Přes to všechno jsme urvaly tři body, hlavně díky skvělému výkonu Honzy Tošenovského v naší bráně.  V prvním poločase byly šance na obou stranách, domácí hráče dvakrát vychytal Honza Tošenovský, pro náš tým pak nebyla písknuta jasná penalta za podražení Tomáše Korchana v šestnáctce. Tomáš Korchan měl pak šanci v podobě samotného úniku na bránu Holčovic, ale dlouho váhal se zakončením až z toho nebylo nic. Pak domácího stopera obral o míč Zdeněk Krejčí, který v tomto zápase vytvořil útočnou dvojici s Tomášem Korchanem , ale možná místo zakončení volil přihrávku na obsazeného Tomáše Korchana, kterému byla střela z malého vápna zblokována. Ale gólu jsme se dočkali, neboť po přihrávce Roberta Skotnici míč zpracoval Tomáš Korchan, navázal na sebe tři protihráče a poté přihrál do hostující šestnáctky Zdeňkovi Krejčímu, jenž míč poté poslal pod sebe Janisovi Goliasovi, a ten propálil domácího brankáře –  0:1.
Ve druhém poločasu jsme domácí hráče zmrazili brzkým druhým gólem, to když se na hranici šestnáctky zmocnil míče Zdeněk Krejčí, udělal kličku obránci a na hranici penalty vystřelil přesně k levé tyči – 0:2. Utkání pak bylo hodně kouskováno fauly z naší i domácí strany. Došlo na slovní potyčky a domácí hráči začaly nakopávanými míči tlačit naše mužstvo, ale v těchto chvílích opět podržel Honza Tošenovský. Domácí měly pár šancí, ale nedokázali žádnou zužitkovat. Naopak na druhé straně olízla střela Patrika Urbana břevno domácí brány.  Domácí se však v závěru utkání přece jen dočkali  snížení , neboť dokázali z bezprostřední  blízkosti vstřelit gól – 1:2 .  V závěru i přes tlak domácích jsme si výhru však již nenechali vzít a odvezli si důležité 3 body.

Branky : Janis Golias, Krejčí

Sestava : Tošenovský - Krupa, Balicki, Tužinčin, Šrubař - Fiedor, J. Golias, A. Golias ( ´85 Zetek ) , Skotnica (´45 Urban ) - Korchan, Krejčí

Vedoucí mužstva : Červenka


 
St 17. září 2014, 11:24:23 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one