Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M: Holčovice

            Sobota 7.9.
Muži berou zaslouženě 3 body
    Holčovice - Osoblaha 1:4 (0:1)

branky : 0:1 - 11min. Korchan
                1:1 - 46min.
                1:2 - 68min. Hejtmánek
                1:3 - 79min. Beneš
                1:4 - 89min. Beneš

Sestava : Tošenovský - Vašut, Luk. Tužinčin, Balicki, Šrubař - Hejtmánek, Peterka, A. Golias, Baláž - Korchan, Balog
střídali : Kotlár, Lub. Tužinčin, Beneš


První poločas ? Zcela jsme mu dominovali a domácím jsme  ani jednou nedovolili vystřelit na naši bránu. Drželi jsme míč a dostávali jsme se do šancí z nichž se ujala po přihrávce A. Goliase střela Korchana z hranice šestnáctky do odkryté levé horní části gólmanovy brány - 0:1. Nadále jsme byli velice aktivní : střelu Korchana vytáhl dmácí gólman na roh, Baláž trefil tyč, Hejtmánkův oblouček vytáhl gólman na břevno a ven. Ale do poločasu jsme již skóre nedokázali změnit. 
Druhý poločas jsme byli duchem patrně ještě v kabině, neboť domácí se ihned po rozehrání dostali do protiútoku a Šrubař zachraňoval skluzem míčem mířící do naší brány. Ovšem toto varování jsme asi nebrali na zřetel, protože z následného rohového kopu zcela osamocený  domácí hráč zakončil hlavou a bylo vyrovnáno - 1:1. Chvíli nám trvalo, než jsme se z této branky otřepali a vzali jsme opět otěže utkání do vlatních rukou. Dvakrát domácí zabraňovali míči prakticky na brankové čáře, který již směřoval do brány. Poté Lub. Tužinčin téměř ze dvou metrů hlavičkovým koníčkem přestřelil bránu. Až v 68 min. došlo k naší radosti, kdy míč na jeden dotek po ose Beneš, A. Golias, Hejtmánek přece  posledně jmenovaného přece jen rozvlnil síť domácích - 1:2. Tímto gólem z nás spadl kámen a utkání jsme měli již do konce v pevně v našich rukách. Domácí sice zazlobili občasným dlouhým nákopem a soubojem se stopery, ale nic vážného pro naše barvy. Naopak nestor a borec v našich barvách Beneš, po přihrávkách Korchana a Baloga,   dokázal gólově uklidnit celý mančaft a potvrdil tak naše zasloužené vítězství - 1:4
Út 26. listopad 2019, 04:18:48 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one