Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Heřmínovy - Slezan

        Sobota 30.5. Muži 
   Heřminovy  - Slezan 1:5 (0:2)    

  V úvodu utkání jsme přečkali dvě slibné šance domácích. Nejprve hlavičku po rohovém kopu, která šla po teči mimo a potom se dobrým zákrokem blýskl Honza Tošenovský, který dobrým vyběhnutím následně zblokoval skoro jistý gól. V 11 min. jsme však již šli do vedení, neboť po velké chybě domácího gólmana na hranici šestnáctky se míč dostal k Tomášovi Korchanovi, který si jej ještě potáhl dovnitř a poté zkušeně zavěsil - 0:1. Další šanci měl o chvíli později, kdy dostal přihrávku na pravé straně, ale pravou nohou dal těsně mimo pravé tyče. Korchan dělal domácí obraně velké problémy a na kopačce měl další gól, ale jeho střela z voleje z levé strany opět těsně minula pravou tyč. V 25 min. vysunul Andreas Golias dobrým míčem za obranu na pravé straně Jožku Fiedora a ten střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť domácího gólmana podruhé - 0:2. Domácí se snažili, vytvořili si pár nadějných šancí. Převážně zlobili po standardních situacích, ale Honza Tošenovský byl v bráně  pozorný. Na druhé straně se ve velké šanci po přímáku zjevil Marek Vašut, ale jeho hlavičku reflexivně vyrazil Heřmínovský brankář nad. 
Ve druhém poločasu jsme na domácí ihned vletěli. Marek Vašut se prokličkoval až na roh malého vápna, dal pod sebe Korcanovi, ale ten zakončil vysoko nad. Pak opět Marek Vašut projel s míčem až na šestnáctku, odkud vystřelil po bráně, ale mimo.  Trochu mi přišlo, že domácí už utkání " odpískali " a i přes snahu některých jedinců na výsledek už rezignovali.
Do střelecké listiny se zapsal i Maciej Farenholc, který meti pětkou a penaltou svou střelu umístil k levé tyči - 0:3. Do hry pak dostal Tomáš Hrádela, který přihrávkou za obranu vybídl ke skórování Tomáše Korchana, ten šel sám na gólmana, udělal mu kličku a do prázdné brány vstřelil náš čtvrtý gól - 0:4. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Na polovině hostů dostal přihrávku Tomáš Hrádela, který byl faulován. K míči se však dostal  " pan Hattrick " Tomáš Korchan a střelou z hranice šestnáctky vymetl všechny pavouky z Heřmínovské levé šibenice - 0:5. Na posledních 5 minut do hry ještě naskočil  Krejčí a ještě stačil zavinit gól a pokazit tak Honzovi čisté konto. To když na polovině zbytečně kličkoval a o míč přišel. Následovala rychlá přihrávka na domácího  útočníka, který střelou k pravé tyči zkorigoval dnešní výsledek - 1:5.
  
Branky : 3x Korchan, Fiedor, Farenholc


Sestava : Tošenovský - Urban, Balicki, Tužinčin, Šrubař - Fiedor, Vašut (´85 Krejčí ), A. Golias, Skotnica (´65 Hrádela ) - Farenholc, Korchan
Čt 4. červen 2015, 12:52:29 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one