Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

M : Heřmínovy

Pondělí 8.5.
Osoblaha - Heřminovy 2:2 (0:0)

 Branky : Urban, Balicki
 Vývoj skóre : 0:1, 0:2, 1:2 ´87 Urban, 2:2 ´89 Balicki

V pondělní dohrávce jakobychom psali naprosto stejný scénář jako v utkání proti Branticím. Opět jsme prohrávali o dvě branky a opět jsme doslova vydřeli bod, kdy jsme o dva góly prohrávali ještě 3 minuty před koncem ! 
V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas. My měli dva náznaky šancí po uličkách od Hejtmánka, ale jak Pavlíka tak i Procházku naprosto zradilo zakončení. Hosté začali zlobit před koncem prvního poločasu. Tošenovský zlikvidoval nájezd hostujícího útočníka a poté i jejich dorážky. Rovněž se zaskvěl při přímáku z pravé strany, kdy střelu konečky prstů vytáhl na břevno. 
Ve druhém poločase se začal hrát mnohem lepší fotbal. Naše šance byly nevyužity, protože nedokážeme trefit bránu a tak hosté se po průniku do vápna ujali vedení v zápase. Obrovskou příležitost ke srovnání měl Urban, kdy po lobu přes brankáře hostů stačilo jen trefit bránu, ale trestuhodně minul. Z pravé strany opět Procházka, ale ukvapená střela opět mimo. A tak opět udeřili hosté, hostující útočník si v malém vápně pohrál s Krejčím a střelou na vzdálenější tyč zvýšil na rozdíl dvou gólů. Ale od tohoto okamžiku jakoby se hosté zalekli vedení a my jsme začali víc a víc tlačit. Ti však odolávalia měli ještě jednu velkou šanci, kdy však jejich útočník naštěstí přestřelil. Blížil se konec a utkání gradovalo. Z levé strany od rohového praporku se proháčkoval do vápna Balicki a doslova na podnosu poslal k nohám míč Urbanovi, který jej z malého vápna uklidil do brány. Remíza byla blízko a my ji svou bojovností nakonec i dosáhli, kdy po centru Přibyly z levé strany přistál míč v pokutovém území u Balického, který po otočce šajtlí vyrovnal !!! Po rozehrání se hosté snažili ještě s výsledkem něco udělat a dostali možnost v podobě přímého kopu. Jejich záložník se v malém vápně dostal k hlavičkové rybičce, ale Tošenovský fantastickým zákrokem zachránil . Po této šanci pak rozhodčí utkání ukončil. 

Sestava : Tošenovský - Krupa, Balicki, Krejčí, Šrubař - Procházka, Vašut (´60 Skotnica ), Hejtmánek, Přibyla -  Farenholc (´45 Urban ) , Pavlík
Čt 11. květen 2017, 20:35:12 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one