Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Heřmanice - Osoblaha 1:1

15.11. 2014
Sv. Heřmanice - Slezan Osoblaha 1:1 (0:0)


 Domácí tým, mimochodem slabý a trapný, ale mohutně  posílený o další tři osoby  včerných dresech, byl ten nejslabší soupeř jaké jsem kdy viděl. Naši hráči hráli proti 14 lidem a klobouk dolů jak zápas zvládli v tom smyslu, že jsme dokázali dohrát utkání aspoň v deseti lidech. Z pro mně nepochopitelných důvodů udělal  rozhodčí ( režisér ) Višňovský ze zápasu naprostou frašku. Již ve druhé minutě jsme měli kopat penaltu, když byl Tomáš Korchan podražen domácím obráncem v šestnáctce. Nic. Že se jednalo o jasnou penaltu řekl i domácí hráč u naší střídačky !!! Další  únik Tomáše Korchana do domácí obrany zastavil naprosto nesmyslně praporek asistenta režie. To už jsme začali tušit, že se děje něco divného. Nesmyslné posuzování faulů a přibývajích žlutých karet na našem kontě. Domácí hráči, po faulech, drženích  za dres, nadávkách našim hráčům a úderech v přerušené hře byli odměněni možná jednou kartou !!!Zejména jejich hráč s číslem 10, který se myslím jmenoval  Trotl,  v tomto vynikal. 
I přes toto všechno jsme byli jasně lepším týmem, od kterého se však tentokrát trochu odklonilo střelecké štěstí. Marek Vašut po hlavičce z rohového kopu orazítkoval tyč, poté z malého vápna a před prázdnou bránou nastřelil břevno. Tomáš Korchan po hlavičce rovněž nastřelil břevno, poté jeho únik a střela těsně vedle. Dan Kalda po střele z levé strany rovněž vedle. Když režisér Višňovský viděl, že jsme jasně lepším týmem, tak pro jistou vyloučil po naprosto běžném zákroku, kterých domácí udělali mraky, Peťu  Balického. Ale naši se nedali a režisér Višňovský brzo uviděl, že napsal i špatný scénář. Čáru přes rozpočet mu totiž udělal Tomáš Korchan, který utekl domácí obraně a vstřelil gól pravou nohou - 0:1 !  Režisér Višňovský zcela oněmněl a spolu s ním i jeho dalších třináct spoluhráčů.  Do konce zbývalo snad 5 minut, když na hranici velkého vápna zařídil pro své spoluhráče výhodu přímého kopu, který domácí proměnili - 1:1.  Ač jistě tímto výsledkem byl reřisér Višňovský hodně zklamán musel utkání již ukončit, neboť už se stmívalo a jeho spoluhráči by gól ze hry asi nikdy nedali. 
Naši hráči si za předvedenou hru, bojovnost a udržení emocí během zápasu zaslouží ABSOLUTORIUM !!!.


Branka : Korchan

Naši borci nastoupili v sestavě
Honza Tošenovský -  Marek Vašut, Peťa Balicki, Lukáš Tužinčin, Patrik Šrubař - Jožka Fiedor, Danek Kalda, Andreas Golias, Jirka Zetek - Tomáš Korchan, Tomáš Hrádela.

 
So 22. listopad 2014, 14:11:33 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one