Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

M : Dolní Moravice

 Sobota 3.10. 15:00hod.
     Těsná prohra...
Dolní Moravice  - Osoblaha 3:2 (2:1) 

Branky : 2x Korchan
Sestava : Tošenovský - Rác, Kaňok, Šrubař, Pavlík - Kotlár, Štejdíř, A. Golias, Balog - Korchan, J. Golias
Střídali : Krejčí, Baláž, Kocián

Vývoj skóre :  4min - 1:0
                     13min. - 2:0
                     43min. - 2:1 Korchan
                     51min. - 2:2  Korchan 
                     54min.  - 3:2

Do zápasu jsme nevstoupili vúbec dobře. Prakticky první míč do šestnáctky, vyhraná hlava domácích posunutí na dalšího hráče a domácí vedli. Po chvilce další šance naštěstí lividoval Tošenovský. Ovšem po další chvíli prohraný souboj u autové čáry , zasprintování domácího útočníka a rázem to bylo o dva góly. Samotné utkání hodně ovlivnil silný vítr, se kterým hráli domácí první poločas v zádech, ale postupně jsme vyrovnávali hru, ovšem bez náznaku šance. Pak se ve skrumáži dostal k míči Korchana užuž jsme se radovali ze snížení, ale na brankové čáře obránce zastoupil gólmana. Snažili jsme se  dále  o snížení a dostali jsme možnost v podobě přímáku, těsně za velkým vápnem. Míč si srovnal Korchan a s jeho střelou měl domácí gólman problémy, ale odolal. Gólu do šatny jsme se ale   dočkali cca o 2 minutky později, když z pravé strany zacentroval J. Golias, po kterém Kotlár trefil břevno, míč si po odrazu našel Korchan a propálil před sebou všechno.  Poločas.
V druhé půli jsme s větrem hráli my a hráli jsme skoro stále na půlce domácích. Až jsme dokázali opět zásluhou Korchana srovnat skóre, když se obtočil kolem obránce a levačkou z 20m trefil krásně výstavního angličana. Bohužel jsme se neradovali dlouho , protože opět po dvou prohraných soubojích v šestnáctce , lépe řečeno že jsme se skoro ani neúčastnili se dostali opět do vedení. Na druhé straně měl Korchan na hlavě hattrick, ale zazvonilo pouze břevno. Pak se do šance dostal po J. Golliasově centru k hlavičce Krejčí, ale trestuhodně přestřelil . Ještě další šanci měl J. Golias , ale tečovaná střela z levé strany mimo. Domácí ale stále hrozili nebezpečným brejky, ale buď v obrovské šanci přestřelili bránu, nebo Tošenovský kryl. 
Posílali jsme do vápna jeden míč za druhým , ale domácí poté již všechno odvraceli  a zápas se potom dohrával už na naší polovině u autové čáry...
Škoda, myslím, že remíza by nám slušela více , ale na to se nehraje...
         Příští zápas do Brantic !!!

St 7. říjen 2020, 14:44:52 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one