Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Břidličná - Osoblaha 8:1

Neděle 28.9. 
         

Břidličná "B " -  Osoblaha                        8:1 (3:1)
Branka : Marek Žmolík


Sestava : Tošenovský - Krupa ( ´80 Sulek ) , Krejčí, Balicki, Šrubař - Fiedor, A. Golias, Pavlíček, Skotnica (´20 Farenholc ) - Korchan, Žmolík (´80 Zetek ) 

Na lavičce zůstal:  Urban
Vedoucí mužstva : Konvička


Zápasy jsou o chybách a my jsme jich v tomto zápase vyrobili strašně moc. Domácí, posílení opět o " áčkové " hráče byli však přece jen o hodně lepším soupeřem a i když jsme si takový kotel asi nezasloužili, bohužel stalo se. V prvním poločase jsme ještě drželi krok, velkou příležitost měl hned zkraje utkání Jožka Fiedor, ale bohužel neproměnil a jakoby toto předznamenalo vývoj celého utkání. Domácí šli brzo do tříbrankového vedení, ale korigovali jsme Markem Žmolíkem, který levačkou trefil vzdálenější šibenici. V druhém poločasu jsme měli pár střel, ale žádnou vyloženou ša:nci. Domácí pak i přes náš hodně laxní styl  hlavně v závěru utkání postupně navýšili skóre na ostudných  8:1. 
Čt 2. říjen 2014, 09:53:00 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one