Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Břidličná - Osoblaha 2:1

25.5. 2014
Břidličná - Osoblaha  2:1 (1:0)

  Na sice krásně střiženém trávníku, ale silně podmáčeném po noční bouřce jsme první poločas nehráli moc dobře. Domácí hráči bylo lepší i proto, že byl jejich tým posílený o několik hráčů A týmu, ale mimo střelby z dálky si doslova nějakou vyloženou šanci nevypracovali. Honza Tošenovský vše spolehlivě chytal až do doby, kdy jsme nechali za šestnáctkou hodně volného prostoru domácímu záložníkovi, který střelou z dvaceti metrů vymetl všechny pavouky z levé šibenice Honzovy brány - 1:0
 Druhý poločas jsme však najednou hráli o moc líp. Začali jsme více běhat a bojovat o každý míč. A také jsme vyrovnali ale jak !!! Nejhezčí moment celého utkání. Andreas Golias si na levém rohu šestnáctky převzal míč  a slalom si udělal z pěti hráčů Břidličné, přičemž se dostal až k brankové - autové čáře odkud poslal míč přímo před bránu na kopačky Tomáše Korchana, který neměl jediný problém dostat míč do branky - 1:1. Hráči Břidličné se na sebe jen nechápavě dívali, protože tohle viděli možná jen v televizi. Zakrátko jsme mohli jít do vedení, domácí hráči byli jako opaření a začali kupit v obraně chyby.  Po špatném  vyběhnutí domácího brankáře vystřelil po bráně  Patrik Urban, kdy míč z jeho kopačky už už překračoval brankovou čáru, ale brankář se stihl vrátit a z vypětím všech sil míč vyrazil. Gól? Těžko říci, to ví jen brankář. Nicméně odražený míč se dostal k Tomáši Korchanovi, který z otočky trefil zblízka jen brankáře, jenž střelu opět se štěstím vyrazil. Ale domácí také měli své šance. Po přetaženém rohu skákavá střela těsně kolem pravé tyče. Poté hlavičky, ale vše mimo, nebo zblokované střely. A do toho přišla naše největší šance, kdy Tomáš Korchan vybojoval míč na malém vápně a nahrál jej břed bránu zcela volnému Patrikovi Urbanovi. Tomu stačilo jen nastavit nohu, ale míč se snažil ještě zpracovat a ten mu posléze utekl a obrana se stačila vrátit. Velká škoda !! Místo toho přišel gólový trest pro nás, kdy opět hráč domácích, jenž  vstřelil první branku, zopakoval navlas stejnou střelu jako první. Krásná střela a opět levá šibenice - 2:1. 
 Ve zbytku utkání se již nic vážného nestalo a utkání tímto výsledkem také skončilo. 
    
Branka : Korchan (  Golias )

Sestava : Tošenovský - Krupa ( ´80 Skotnica ) , Tužinčin, Krejčí, Šrubař - Balog, Pavlíček, Golias, Fiedor - Korchan, Urban.
 
Čt 29. květen 2014, 15:49:03 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one