Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!
        Sobota 6.5. 
    Muži  vydřeli bod

     Osoblaha - Brantice 2:2 (0:2)
Branky : 2x Balicki
Vývoj skóre : 0:1, 0:2, 1:2 ´67 Balicki, 2:2 ´89 Balicki

První poločas se nám moc nevydařil, nevytvořili jsme si žádnou vyloženou šanci a zahrozili jsme snad pouze střelou Hajduka, která šla však těsně nad.  To hosté prakticky z prvního útoku dali gól a šli do vedení. Hodně jsme byli přehráváni na krajích zálohy, odkud pro nás hrozilo největší nebezpečí. Další šance jsme však přežili a šli do kabin s jednobrankým mankem. Bohužel druhý poločas začal ztrátou míče u středu hřiště, následným rychlým protiútokem a gólem v naší síti. Naštěstí nás tohle nesrazilo a my začali i více kombinovat, přičemž  došlo i na snížení z penalty, kterou proměnil Balicki po faulu na Hejtmánka. Hnali jsme se za vyrovnáním ale hosté stále hrozili rychlými brejky, které však nedokázali proměňovat. Velice blízko srovnání byl Krupa, jehož střela za šestnáctkou se stáčela k levé tyči, ale Brantický brankář dobrým zákrokem vyrazil na roh. Po dalším brejku do naší obrany špatně vyřešil situaci dva na jednoho hostující útočník, kdy se sám ukličkoval ve vápně. Naopak těsně před koncem se na druhé straně  po závaru v brankovišti prosadil patičkou opět Balicki a zařídil konečnou remízu !

Sestava : Tošenovský - Krupa, Balicki, Tužinčin, Šrubař - Kocián (´60 Krejčí ) , Fiedor, Hejtmánek, Přibyla (´20 Procházka )  -  Hajduk (´45 Skotnica ) , Pavlík
Čt 11. květen 2017, 20:36:07 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one