Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

M : Benešov - Slezan

               Sobota 14.5.
   Tragický výkon mužů
Benešov - Slezan Osoblaha 5:1 (3:0)
Branka : Balicki


Po dvou výhrách za sebou jsme opět zase tvrdě spadli do reality. Jakobychom si mysleli, že výhra přijde nějak sama. Předvedli jsme naprosto tragický a otřesný výkon podpořený mnoha individuálními chybami. Benešov se na toto vítězství ani moc nenadřel a ani nemusel, neboť jsme jim tři body doslova darovali. 
První půle tragická. Po rohovém kopu nechal Krejčí záložníka domácích hlavičkovat a slabou střelu si bohužel Grohman srazil sám do brány - 1:0. Poté se nešťastně  zranil Danek Kalda a zbytek jarní části si již nezahraje. Druhý gól padl po našem neumění vykopnout míč z malého vápna a nedůraz Grohmana na brankovišti. Před třetím gólem Sulek stojí nad hráčem domácích jak leží s míčem u těla, místo aby míč odkopl. Následovala ztráta a hezka střela domácích, která zaplula ke vzdálenější tyči. My jsme nepředvedli vůbec nic. První střelu na bránu Benešovských vyslal až ve 40 min. Korchan. 
Po ostrém proslovu trenéra Kociána jsme přeci jen ve druhém poločasu byli o něco lepší. Po rohovém kopu jsme Balického hlavičkou snížili, ale pak jsme nechali otěže opět domácím, kteří ještě proměnili dvě ze svých šancí. V závěru se ještě zranil Sulek a tak jsme ke prohře přišli i o dva hráče.
Na tento zápas musíme honem rychle zapomenout a hodit za hlavu a za týden  proti Jindřichovu zase začít jezdit po zadku
.

Sestava : Grohman - Krupa, Kalda (´15 Balicki ), Krejčí, Sulek (´85 Kocián st. ) - Kocián ml (´45 Hrádela) - Pavlíček, Vašut, Hejtmánek - Korchan, A. Golias

Trenér : Kocián st. 
St 18. květen 2016, 20:32:42 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one