Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

M : Albrechtice, Ž : Horní město

 SOBOTA 16.9. 
 Žáci přišli o výhru v závěru
 
Horní Město – Osoblaha   2 : 2
V sobotní poledne odjížděli osoblažští mladíci k nejvzdálenějšímu soupeři v soutěži, do Horního Města. Déšť a zima, podmínky spíše připomínající pozdní říjen. Vzhledem k podmínkám a složení mužstev byli favoritem domácí hráči. Domácí byli vyšší, těžší, starší, ale osoblažští techničtější. Domácí se prosazovali silou a bojovností, osoblažští chytrostí. Úvodní tlak domácí osoblažští přestáli, osmělili se a několikrát zahrozili. Ve 20. minutě se tak po pěkné akci prosadil Krejčiřík, který podél vyběhnuvšího brankáře poslal míč do brány. Domácí nevěděli jak zareagovat a poločas tak skončil lépe pro osoblažské. Do druhé půle domácí přitlačili, nejen herně, ale i zastrašováním a provokacemi. Domácí se snažili vstřelit branku, ale naráželi na dobře hrající obranu hostí a brankáře. Jak je fotbal krásný se ukázalo ve 45. minutě, kdy po akci na jeden dotek, do které se zapojilo hned 5 osoblažských hráčů, vstřelil Jiří Suchý druhý gól. Domácí se snažili korigovat, ale byli bezzubí. Jejich aktivita končila na kopačkách Petra Grohmana a rukavicích Dominika Hrádely. Už to vypadalo, že osoblažští zápas vyhrají, ale nečekaná střela z dálky zaskočila na promočeném hřišti do té doby dobře chytajícího Hrádelu a domácí ožili. Všichni domácí hráči, trenér, diváci a rozhodčí vyvinuli ještě větší tlak, který se vystupňoval v 70. minutě, tedy v samotném závěru, kdy si Hrádela srazil do vlastní sítě centrovaný míč.

Utkání skončilo asi spravedlivou remízou, ale osoblažští byli blizoučko výhře. To je ale fotbal, v tom je jeho krása. Z utkání si osoblažští odnesli kopance a tržné rány, ale dohráli se ctí. Za předvedený výkon zaslouží všichni uznání. Osoblažští se předvedli pevnou a tvrdou obranou a chytrostí.

Sestava: Hrádela

Dymáček M. Grohman P. Krupa J.

Baláž M. Novotný A. Krejčiřík M.

Suchý J.

Do utkání dále zasáhli a všichni odehráli nejméně 15 minut: Krupa O., Samec Š.

Ve třetí minutě se zranila Shánělová Kateřina.

Vedoucí mužstva : Kocián M., Dymáček T., manželé Hrádelovi st.                        NEDĚLE 17.9.
       Muži brali opět 3 body 
Albrechtice B - Osoblaha 1:4 (0:1)
Branky : Va
šut, Pavlík, Golias, Balicki
Sestava : Kočí - Lub. Tužinčin, Šrubař, Vašut, Kundráč - Peterka, Hejtmánek, Golias, Přibyla (´45 Pavlík ) - Baláž (´55 Skotnica ) , Balicki
St 20. září 2017, 19:10:58 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one