Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Lichnov - Osoblaha So 27.8 2011

1:3 (1:0)
Své třetí podzimní utkání odehráli osoblažští na hřišti Lichnova. Domácí hráči jsou známí svou velkou bojovností a úspěšností na domácím hřišti a již v minulosti několikrát s osoblažskými sehráli na svém hřišti velmi divoké utkání, s troškou přispění pánu rozhodčích. I tentokrát se dala očekávat velká bitva. Osoblažští ještě, již se to stává pravidlem, dosud neodehráli utkání ve stejné sestavě. Stejně tomu bylo i tentokrát, kdy oproti předchozímu utkání chyběli čtyři hráči. Nesehranost a slabší výkon, kteří osoblažští předvedli v první půli znamenalo, že o poločase odcházeli do kabin domácí hráči s jednobrankovým vedením. Druhá půle přinesla zcela jiný obraz hry. Po změně v rozestavení se osoblažští do svého soupeře zakousli a brzy srovnali do brance Goliase na 1: 1. Osoblažští se stali lepším týmem a utkání zcela ovládli. Po brankách Oravy a Fiedora zápas otočili a připsali si tak třetí podzimní výhru.
Přejme si, aby tato série trvala co nejdéle, a aby své nadcházející utkání osoblažští proti druhému týmu tabulky (nováček soutěže, který také dosud neprohrál) Břidličné B, také úspěšně zvládli. Utkání se hraje v sobotu 3.9.2011 od 17:00 hod na hřišti FK Slezan Osoblaha.


Sestava :
Náhradníci : M.Farenholz , Urban , M. Konvička
Náhradníci : M.Farenholz , Urban , M. Konvička
Út 4. říjen 2011, 12:44:16 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one