Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

D : Třemešná - Albrechtice 3:5

   Další utkání odehráli osoblažští dorostenci   na hřišti v Třemešné.   Na obou stranách,  jak za Třemešnou, tak za Město Albrechtice,  nastoupili vždy dva osoblažští hráči, kteří jsou v této sezoně u obou mužstev na hostování.   Na straně Třemešné - Kočí K., Procházka J. ,     na   straně   Města    Albrechtic -   Zetek J., Juchelka J. .  V prní půli dominovali hráči Města Albrechtic a poločas  skončil 1:3. V druhé půli se však karta otočila a o po bojovém průběhu se skóre zastavilo na konečných   3 : 5 pro   Třemešnou, která v druhé půli dominovala.  Obě mužstva  dala po čtyřech brankách, ale Třemešná si dala vlastní a ten to gól rozhodl.   
    V sobotu 20.9.2014 se obě mužstva střetnou znovu, tentokrát v Městě Albrechticích a to od 10:00 hod.   pro osoblažské je jenom dobře, že hráči v této kategorii pravidelně hrají  a je jenom otázkou času, kdy nastoupí i za naše muže.    

 
Po 22. září 2014, 15:05:54 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one