Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Břidličná - Slezan

     Sobota 29.8. 2015  
Tragická, ostudná a nedisciplinovaná hra našeho mužstva !!!
      
   TJ Kovohutě Břidličná "B"   5


   FK Slezan Osoblaha              1

Branka : A. Golias


   

V sobotu odjeli osoblažští muži na zápas do Břidličné. Že bude začátek soutěže tak děsivý, si jistě nepřipouštěl žádný z osoblažských hráčů. Po výtěčném jaru, přišla těžká krize. V současné chvíli nehrají z jara : Pavlíček, Golias J., Vašut, Balicki, Hradela, Kalda, Krejčí, Farenholcz. Další zraněný je Štejdíř a nyní zřejmě zastavena činnost - Tužinčin. Už tak bylo těžké mužstvo poskládat a odjet na zápas. Kdo bude hrát následující sobotu, tak to se zatím vůbec neví.

Osoblažští odcestovali, určili si taktiku a nastoupili. Pak přišla 4 minuta a vše bylo jinak. Zcela jasný 2 metrový ofsajd znamenal vedení domácích 1 : 0 a nato nesmyslný zkrat hostujícího Tužinčina Lukáše. Osoblaha byla v 10 hráčích. Hosté, byli tímto zcela rozhozeni. Přestali se věnovat hře, začali mluvit, faulovat a k tomu pár nepřesných výroků rozhodčího znamenalo, že osoblažští zcela vyklidili hřiště. Díky ležérní hře domácích a skvělému Červenkovi, bylo skóre pouze 1 : 0. Osoblažští přestali úplně bránit, pouze útočili a tutovku zazdil Skotnica. Pak rozhodčí neodpískal ruku domácího hráče v pokutovém území hostí, následoval roh a 2 : 0. O malou chvilku později další neodmávaný ofsajd a bylo to 3 : 0. Na hřišti pak spíš byly nervy a emoce. Frustrování osoblažští hráči byli zralý na další 2 červené karty, nakonec z ojedinělého útoku pak snížili krásnou střelou na 3 : 1. O přestávce k vůli zranění odstoupil Hejtmánek.

V druhé půli chtěli osoblažští ukázat, že fotbal přece jenom hrát umí, opět si řekli, že je nutné zlepšit bránění, ale taktika vydržela pouze 5 minut. Pak to byl opět festival zahozených šancí domácích hráčů. Když už měli možnost osoblažští snížit na 3 : 2, chytil to brankář hostí. V zápětí, nezakončenou akci hostí využili domácí v rychlý brejk a bylo to 4 : 1. Domácí zcela ovládali hřiště, byli lepší a nakonec vyhráli 5 :1. I přesto, že osoblažští v druhé půli zanechali na hřišti lepší dojem, tak svým chováním a hrou udělali ostudu pouze sami sobě. Vymlouvat se na rozhodčí a nebo hráče A mužstva nemá cenu, s tím by již mnozí hráči měli počítat, to osoblažské neomlouvá. Je to celková frustrace, která mužstvo v tak hodně težkou chvíli sráží a jen těžko se bude zvedat. Doufejme, že samotní hráči najdou v sobě tolik sil, že ačkoliv se nedaří, zkusí v dalších zápasech zanechat na hřišti kvalitní výkon. Osoblažské náročné publikum jistě při pohledu na tak zdecimované mužstvo díky zraněním a pracovním absencím, podpoří své hráče a zatleská každé povedené akci.

Sestava _ Červenka - Kocián M.st, Tužinčin Luk. ( 4 minuta Č.K.), Šrubař, Hajduk – Balog, Hejtmánek (46. Kundráč) Golias A., Fiedor - Korchán, Skotnica (60. Kocián M. ml) .

Pá 4. září 2015, 19:11:09 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one