Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Břidličná "B" - Osoblaha 0:1

Břidličná „B" - Osoblaha

0 : 1

Muži

Osoblahu čekal v neděli 15. Dubna nelehký úkol a to přivézt z Břidličné nějaký ten bod a znovu napravit dojem z nepodařeného domácího utkání s Lichnovem. Byl to prakticky souboj o pořadí. Osoblaha třetí v tabulce a Břidličná na pátém místě s jedním zápasem v dobru. Počasí fotbalu opravdu nepřálo, i když byla hrací plocha v Břidličné připravena nad míru dobře daným podmínkám, technický fotbal se čekat nedal. Od úvodu se hrál spíše bojovný fotbal a Osoblaha měla převahu, ale všechny možnosti vyšly vniveč. V tomto duchu se odehrál celý první poločas.

          Druhá půle začala lépe pro hosty. Hned 3 šance vstřelit úvodní gól zápasu, znovu zůstaly nevyužity. Nejprve se do dobré pozice dostal Kalda, ale neproměnil. Po té se přes 2 hráče hezky uvolnil Pavlíček, ale jeho zakončení bylo zablokováno domácí obranou. Do třetice se asi do největší šance utkání dostal M. Uher, který se ocitl na malém vápně před poloprázdnou bránou, bohužel mu ale zakončení hlavou nevyšlo a míč mu sklouzl po rameni. Domácí hnáni svými fanoušky postupně vyrovnali hru a chtěli urvat vítězství. Dobře pracovali obě obrany a brankáři. Když už se zdálo, že utkání skončí smírně remízou a rozhodčí nastavoval poslední minutu utkání, byl faulován uprostřed hřiště A. Golias, který se snažil uvolnit. K míči se postavil P. Hvížď a dlouhým nákopem na hranici šestnácky našel Kaldu, ten míč prodloužil za sebe, kde číhal J. Golias a technickou střelou na zadní tyč zařídil vydřené vítězství pro Osoblahu.

          Slezan se tímto tříbodovým ziskem drží v kontaktu s čelem tabulky a na 4. N. Heřmínovy si vypracoval pětibodový náskok. Doufejme, že nadcházející kolo prolomí kluci jarní domácí prokletí a ukážou svým fanouškům, jakým fotbalem vozí body z venkovních zápasů. Nebude to ovšem nic jednoduchého, protože se postaví proti Branticím, které ztrácí na Osoblahu pouhých 6 bodů. Srdečně Vás tedy zveme ke sledování tohoto utkání, které proběhne na hřišti v Osoblaze v sobotu 21.4.2012 v 16:00 hod.

 

Trenér:   Martin Balicki

Sestava:   J. Tošenovský, M.Vašut, P.Hvížď, J.Krupa, L.Tužinčin, J.Hejtmánek (J.Pavlíček) (M. Farenholc), T.Štejdíř, A.Golias, J.Golias, D.Kalda, M.Uher (T.Korchan)

Branka:   90. min.   J. Golias 

Čt 19. duben 2012, 12:37:02 CEST
Honza Hejtmánek
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one