Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Břidličná "B" - Osoblaha

 8. 5. 2013   TJ KOVOHUTĚ BŘIDLIČNÁ   -  FK SLEZAN OSOBLAHA    1 : 2 (0:2)

Ve středečním dohrávaném utkání jsme zajížděli na hřiště Břidličné. Na dobře připraveném trávníku se hrálo v prvním poločase vyrovnané utkání, kdy šance byly na obou stranách. Do vedení jsme však přeci jen šli   my. Po zahrávaném rohovém kopu A. Goliase a vyhrané hlavičce Krejčího se v pokutovém území dostal míč až k  nohám Korchana, který střelou z otočky propálil vše co mu stálo v cestě do brány  - 0 : 1 . Po chvíli jsme se dostali už do dvougólového vedení, kdy z levé strany poslal Tužinčin dobrý centr do vápna ke vzdálenější tyči k nabíhajícímu Hejtmánkovi. Po souboji s domácí obranou se míč opět dostal k našemu " Králi střelců " - Korchanovi, který jej pohodlně doklepl do brány  - 0 : 2.  První poločas nám tak vyšel báječně a pro některé z nás možná i nečekaně.
Druhý poločas  se mi však nehodnotí moc dobře. Měli jsme plno šancí jak zápas úplně rozhodnout a zlomit tak snahu domácí hráčů s výsledkem něco udělat.  Kdyby jsme dali přinejmenším 4 góly nikdo by se vůbec nedivil. Popisovat jednotlivé šance by zabralo   dvě stránky. Naše obrana musela být tak stále ve střehu a svými dobrými zákroky ji podpořil  skvěle chytající Tošenovský, který zlikvidoval i jednu stoprocentní šanci domácího mužstva -  střelu z voleje domácího útočníka z malého vápna. Nakonec se však domácí hráči za svou snahu dočkali a nastaveném čase precizně zahraným přímým kopem překonali Honzu Tošenovského.
Samozřejmě, že jsou nejdůležitější 3 body a ještě z venku, ale v příštích zápasech bychom za tento přístup (řešení gólových situací)  mohli draze zaplatit. Ovšem všichni makali na sto procent a nikomu nelze nic vyčíst.


.

Góly :  2  - Korchan

Sestava :          Tošenovský

Krupa        Krejčí   Hrádela      Tužinčin

Hejtmánek    Pavlíček   A. Golias     Korchan

           J. Golias          Kalda

Střídali : Fiedor, Urban, na lavici zůstal náhradní brankář Červenka

Trenér : Balicki 
Pá 10. květen 2013, 13:51:39 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one