Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
         SOBOTA 6.11.   
    Podzim zakončený prohrou
 
TJ Brantice - FK Osoblaha 4:1(1:0)
Branka : Korchan

Sestava : Juřík - Šrubař, Kaňok, Štejdíř, Rác - Marušík, Pavlíček, Vašut, Skotnica ml. - Korchan, Kotlár
Střídali : Krejčí, Skotnica st., Grohman

Ze začátku utkání jsme čelili mnoha standardním situacím okolo našeho velkého vápna vlivem velkému množství námi dělaných faulů, ale odolávali jsme. Potom špatná přihrávka zezadu vystižena domácím útočníkem, kterého jen za cenu faulu dokázal zastavit gólman Juřík. Penalta, kterou ovšem Juřík bravurně kryl. Domácí se však jen přeci dostali do vedení, kdy levý obránce napřáhl ke střele daleko za šestnáctkou a k překvapení všech i gólmana Juříka míč zapadl do levého horního rohu. Pak ještě nastřelili břevno. My měli dvě slibné příležitosti. Nejprve pohotovou střelu Pavlíčka z voleje domácí brankář se štěstím chytil a pak šance Kotlára, který šel sám na gólmana, ale přes faul domácího obránce nedokázal zakončit. Píšťalka bohužel zůstala zcela ticho..
Druhý poločas však pro nás začal hodně špatně. Nejprve musel z osobních důvodů odstoupit z utkání Pavlíček a pak po  pár minutách hry vyrobil zbytečný faul v naší šestnáctce Kaňok - následovala červená karta a penalta, která byla tentokrát proměněna. V desíti pro domácím na jejich rozlehlém hřišti nic moc vyhlídky, ale překvapivě jsme místy měli uprostřed pole kolikrát i více ze hry. Hraje se ovšem na góly. Domácí hrozili hlavně rychlými protiútoky, protože směrem dopředu měli rozhodně větší kvalitu než vzadu. Brzo se tak dostali do třígólového vedení a měli i dobré další šance, které však neproměnili nebo je zlikvidoval Juřík. My měli šanci po střele Vašuta, který po střele z voleje z pravé strany, málem přelomil levou tyč. Bohužel míč šel zpět do hřiště. Penalta se dala písknout i po faulu na Kotlára, který však souboj ustál a tak rozhodčí nereagoval... Z malého vápna měl šanci i Korchan, ale neproměnil. Hosté potom dali čtvrtý gól a bylo hotovo. Konečnou podobu tak dal zápasu Korchan, který hlavou z malého vápna zaznamenal náš čestný úspěch. 

Díky všem hráčům a hlavně fanouškům za jejich podporu !!!!
Ne 21. listopad 2021, 12:48:25 CET
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one