Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Bilance jarní části

     Je hrozná škoda, že jsme neměli výsledky v podzimní části aspoň takové jako v té jarní. Jinak bychom mohli pomýšlet i na lepší umístění než na letošní konečné 7. místo. Nicméně po podzimní části bychom toto místo brali všemi deseti. Takže nakonec tak trochu spokojenost. Jak už jsem psal výše, rozhodně za toto umístění vděčíme z mého pohledu výbornému jaru. Nicméně hráčská  účast na zápasech byla velice tristní. Do Staré Vsi jsme cestovali dokonce s deseti hráči, kteří celý zápas v tomto počtu i odehráli.
   Na domácím hřišti jsme ze 7 zápasů dokázali získat  18 bodů z 21 možných. Jedinou ztrátou doma byla prohra s Jindřichovem.  V těchto 7 zápasech jsme doma inkasovali pouze 3 branky. V 5 zápasech jsme dokázali udržet čisté konto i díky našim brankářům Vencovi Červenkovi ( 4 čistá konta ) a Honzovi Tošenovskému ( 1 čisté konto ). Gólů jsme pak vstřelili 13 ( Korchan 5, Balicki 3, Kocián 2, Krejčí 2, Kalda 1).
Jak je doma důležité vítězit, tak je samozřejmě dobré dovézt i nějaké bodíky z venkovních hřišť. V 6 zápasech se nám podařilo bodovat hned ve čtyřech. Povedlo se 2x zvítězit ( ve Vrbně a v Heřminovech ) a 2x remizovat ( V Heřmanicích a ve Staré Vsi ). To znamená 8 bodů.Ve zbylých dvou zápasech jsme pak byli soupeřem přejeti ( v Benešově a v Zátoru  - v obou zápasech jsme k utkání odjížděli v 11 lidech ). V těchto utkáních jsme obdrželi 15 branek a vstřelili jich  13 ( Korchan 6, A. Golias 2, Hajduk, Farenholc , Vašut, Pavlíček ).
Nejlepším střelcem se stal Tomáš Korchan s 21 góly. Pouze 4 hráči odehráli všechna utkání - Patrik Šrubař, Jožka Fiedor, Tomáš Korchan a Andreas Golias. Bez jediného střídání pouze dva - Jožka Fiedor a Tomáš Korchan.
Více statistických údajů vlevo v sekci Výsledky minulých sezón.
Hostování v našem mančaftu končí Peťovi Balickému, který byl důležitou součástí našeho týmu. Za jeho přístup a výkony odváděné na hřišti  - DĚKUJEME !!  
Pá 3. červenec 2015, 13:31:53 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one