Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!
 SOBOTA 15.10. 
          Žáci venku za 3 body
       Rudoltice - Osoblaha 2:6 
Branky : 5x Vojtěch Čihánek, Radim Peterka

Sestava : Dominik Hrádela, Adam Bernaťák, Alex Novotný, Radim Peterka, Vojtěch Čihánek, Martin Krejčiřík, Matěj Dymáček, Filip Pedack, Ondřej Krupa, Josef Krupa, Nicolas Miovský, Štěpán Samec
Trenér : Tomáš Hrádela          Zápas mužů bez vítěze
     Brantice - Osoblaha 1:1 (1:0)

Branka : Balicki
Sestava : Kočí - Urban, Krejčí, Krupa, Šrubař - Procházka, Hejtmánek, A. Golias, Fiedor - Farenholc, Balicki
Střídali : Přibyla, Skotnica, Kocián
Trenér : Václav Kalda
Na lajně s praporkem : Dan Kalda
 
Už v 1 minutě zápasu jsme mohli jít do vedení. Balicki po chybě obrany, ale zakončoval hodně slabě. A takřka z protiútoku jsme naopak inkasovali my, kdy se po rychlém brejku prosadil rychlý domácí útočník. Po chvilce měl ten samý hráč opět po stejné situaci druhý gól na kopačce, ale naštěstí trefil tyč. A to bylo od domácích pro první poločas vše. Měli jsme míč více na kopačkách, někdy i slušně zakombinovali, ovšem včechny naše akce končily pouze u šestnáctky. Jedinými našemi šancemi bylo nastřelené břevno Balickim a pěkná střela Přibyly z levé strany, kterou domácí gólman vyrážel na roh. Druhý poločas jsme zase začli  hodně aktivně, za což jsme byli odměněni Balického gólem, který po narážečce s Goliasem střelou z 20m krásně zavěsil. To nás nakoplo a my se hnali za druhým gólem.Po rohovém kopu dobře hlavičkoval Farenholc, ale brankář výborným zákrokem vyrážel nad bránu. Ve velké šanci se ocitl Fiedor po dobrém centru od Přibyly, ale před bránou místo zakončení ještě míč zpracovával a ten mu bohužel utekl. Druhý gól na kopačce měl ještě Balicki, kdy po obrovské chybě brankáře na pravém kraji šestnáctky střílel po prázdné bráně, ale míč se vytočil mimo bránu. Když už se zápas chýlil ke konci, tak domácí trefili břevno. Zápas tak nakonec skončil asi spravedlivou, ale trpkou  remízou.
St 19. říjen 2016, 21:49:41 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one