Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Zátor - Osoblaha

Třetí jarní kolo bylo odehráno na hřišti TJ Zátor, kdy Osoblažští odjížděli v roli jasného favorita. Mužstvo Zátoru, které se nachází na poslední příčce v tabulce, však před jarními koly prohlásilo, že se v soutěži zachrání, a to za jakoukoliv cenu.   

    První minuty utkání patřily mužstvu Osoblahy, které bylo cca 20 minut lepším týmem a vytvořilo si dvě dobré příležitosti. Poté však několika spornými a opačnými rozhodnutími vstoupil do hry hlavní rozhodčí, který jasně ukázal, na kterou stranu se po další minuty obrátí. Do té doby lepší hra Osoblažských se vytrácela a hráči se více než hře věnovali diskusi s rozhodčím. Mužstvo Zátora se začalo stávat lepším týmem.

    Druhá půle přinesla vyrovnaný fotbal a obě mužstva si vytvářela brankové příležitosti.   Hra v poli na straně Osoblažských často ztroskotala na špatné rozehrávce či nepřesné přihrávce. To, že rozhodčí je pánem na hřišti, se potvrdilo kolem 70. minuty, kdy byl ve velkém vápně domácích faulován A.Golias, ale rozhodčí neodpískal zcela jasný pokutový kop.  Naopak o chvíli později, a to v 80. minutě zápasu, si penaltu pro domácí hráče vymyslel a poté odpískal.  Tu však vynikajícím zákrokem chytil brankář (mrštný leopard) Červenka a následně založil protiútok, který zakončil gólem probuzený střelec Kalda. I přes veškerou snahu rozhodčího v závěru utkání Osoblažští vedení udrželi a připsali si tak druhou jarní výhru, která je stále drží na vynikajícím 4. místě tabulky.

 

Martin Kocián

Zátor - Osoblaha    0:1

 

Sestava: Červenka - Vašut, Krupa, Kocián, Korchán - J. Golias, Pavlíček (35. Beneš), Štejdíř, Uher - Kalda (83. Krumpolc), A. Golias

Dále na lavičce:Dostál, Pavlík, Hradela

Po 12. duben 2010, 17:47:25 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one