SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Výsledky nohejbalového turnaje

Turnaj v nohejbale 2011 Osoblaha

V sobotu dne 29.1.2011 se uskutečnil v Osoblaze 3.ročník zimního turnaje  v nohejbale dvojic, který volně navázal na několikaletou tradici vánočního turnaje, jenž pořádal zdejší fotbalový klub Slezan Osoblaha. Letos se účastnilo 12 mužstev rozdělených do dvou skupin, a tobez rozdílu věku a vyznání. Do skupin se vylosovali samotní účastníci. Úroveň turnaje se každoročně zvyšuje a letos, jak se ukázalo později,  tomu nebylo jinak. Turnaj je pořádán nejen pro členy fotbalového klubu, ale účastní se jej širší veřejnost. Během turnaje bylo zajištěno pro všechny občerstvení,  a to nejen pro hráče, ale i fandy, kteří přišli nahlédnout a fandit.

Po  vyčerpávajících bojích  ve skupinách  postoupila do  finálové části vždy dvě družstva z každé skupiny, kdy ze skupiny A to byly dvojice  Kocián M. - Beneš. P. a Býma L. - Strýček P. Ze skupiny B to byli Lalinský V. - Kubečka J. a Dymáček T. - Darda R. Tyto dvojice se střely v systému každý s každým, přičemž výsledek určil celkové vítěze. Ostatní družstva spolu odehrály zápasy o umístění podle jednotlivých výsledků ve skupině.

Finálová skupina byla nakonec velice vyrovnaná a celkovým vítězem se stala  dvojice Lalinský Vojta - Kubečka Jarek.Přestože se jednalo o nejstarší dvojici z účastníků turnaje, jejich výkony byly nejvyrovnanější a po zásluze se stali vítězi.  Zase se naplnilo pravidlo platné u starších ročníků vína, ,,Čím starší, tím lepší".    Výrazný posun v pořadí však zaznamenala dvojice Sitek V. - Strejček J., která se umístila na celkovém 8. místě  a každým rokem se zlepšuje. Kdo ví, na jakém místě se umístí příští rok. Třeba překvapí a stanou se černým koněm turnaje.  To by bylo ve zkratce vše a již teď se za pořadatele těšíme na další ročník, který proběhne v měsíci lednu 2012.

Pořadí   :      1. místo          Lalinský V.  -    Kubečka J.

2. místo           Kocián M.   -    Beneš P.

3. místo           Darda R.     -    Dymáček T.