Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Vrbno - Osoblaha

Čtvrté utkání v novém ročníku odehráli Osoblažští na hřišti Vrbna pod Pradědem.  Mužstvo Vrbna sice na začátku sezóny klopýtlo, ale od té doby další dvě utkání vyhrálo a zařadilo se k předním týmům tabulky. Osoblažští, kteří získali ve třech zápasech dosud jediný bod, si z Vrbna chtěli přivést dobrý výsledek a pokusit se rozšířit počet získaných bodů. Od samého začátku se hrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Během zápasu si Osoblažští vytvořili několik vyložených šancí, ale tyto nedokázali proměnit. Zatímco Osoblaha své šance zahazovala, domácí hráči ty své využili a opět v praxi ukázali, že utkání se nehraje na šance, ale na góly. I přes vyrovnaný průběh zápasu je konečné skóre 5:1 ve prospěch Vrbna alarmující a bohužel i dosavadní průběh naznačuje, že letošní sezóna nebude tak úspěšná, jako ta uplynulá. Přejme si jenom, aby hráči dokázali zlepšit proměňování šancí a již přetrhnout to střelecké trápení, které mužstvo provází od začátku jara letošního roku. Zatím není nic ztraceno a sezóna je ještě dlouhá, takže chlapi zaberte.

 

Vrbno - Osoblaha 5:1 (3:0)

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Kaňok (70. Hradela), Korchán - J. Golias (55. Orava), Lukáš Tužinčin (80. Balog), A. Golias, Uher - Dostál, Kalda.

Branka Osoblahy: Uher

Po 13. září 2010, 23:44:52 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one