Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Úvod nové sezóny

Vážení sportovní přátelé.

V sobotu se rozběhne nová fotbalová sezóna pro rok 2010/2011. Jako první do bojů zasáhnou naši muži, kteří přivítají na svém hřišti soupeře z Nových Heřmínov. Co se týče mužstva mužů, tak zde došlo k největší změně a to na postu trenéra. Do nové sezóny muži vstoupí pod vedením P. Papadakise, který vystřídal J. Fojtů.  Vstup do nové sezóny jistě nebude lehký, ale loňské umístění na konečném šestém místě, je tak říkajíc zavazující a bylo by dobré na tento výsledek navázat.  Hráčský kádr se moc nezměnil, pouze hráč Nikodým se vrací do Slezských Rudoltic. Mužstvo mužů je z velké části tvořeno mladými hráči, kteří se jistě budou chtít předvést a svým fandům ukázat, že fotbal hrát umí. Přejme si, ať v nové sezóně slyšíme od fandů lepší zprávy než v uplynulé jarní částí a hráči ať předvedou své kvality hlavně na zeleném trávníků.

Mužstva dorostenců a žáků, rozehrají sezónu o něco později, dorostenci začínají 29.8. na domácím hřišti, žáci až 4.9. na hřišti soupeře.

Předseda FK

St 11. srpen 2010, 22:48:58 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one