Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Stará Ves - Osoblaha

V sobotu dne 2.10.2010 zajeli osoblažští muži  na opačnou stranu okresu, na hřiště Staré Vsi.  V dobré formě hrající osoblažští, kteří čtyři kola po sobě neprohráli, chtěli na hřišti soupeře urvat nějaký ten bod a vylepšit si tak dosavadní postavení v tabulce. Podle očekávání, bylo od úvodních minut na podmáčeném hřišti vidět bojovný fotbal s šancemi na obou stranách.  Byli to naši hráči, kteří si na těžkém terénu vytvořili velké množství vyložených šancí, ale obrovským problémem se ukázalo již tradičně gólové zakončení. Když se pak přidají chyby v obraně, jen těžko se může mužstvo dočkat vítězství. Konečný výsledek 3:1 pro domácí hráče je další zbytečnou ztrátou Osoblažských, kteří se tak pomalu ocitají mezi mužstvy bojujícími o udržení. Přejme si tedy, ať hráči předvedou v následujících zápasech lepší koncovku a uvědomí si, že bez tréninku nic nejde samo.

 

Stará Ves - Osoblaha 3:1

 

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Štejdíř, Korchán - Luboš Tužinčin (60.Kaňok), Lukáš Tužinčin, A. Golias, Pavlík - J. Golias, Dostál.

Branka Osoblahy:J.Golias

St 6. říjen 2010, 14:05:30 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one