Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Soustředění a přípravné zápasy mužů FK Slezan Osoblaha

Ve dnech 19.3. - 21.3.2010 se 15 hráčů a 1 člen realizačního týmu FK Slezanu Osoblaha zúčastnilo závěrečného soustředění před zahájením jarní soutěže OP. Za vydatné podpory prezidenta klubu pana Martina Kociána, byly všem vytvořeny kvalitní podmínky jak pro trénink, tak i pro stmelení kolektivu před zahájením soutěže. Všichni hráči jsou si vědomi toho, že fanoušci klubu očekávají pokračování kvalitních výkonů a předvedené hry z podzimní části a proto zodpovědně přistupovali k plnění tréninkových dávek i k přípravným utkáním. Všichni si museli sáhnout až na dno svých sil, ale v dnešním fotbale, to ani jinak nejde. V neposlední řadě bychom také rádi poděkovali všem zainteresovaným lidem z Bohušova za vlídné přijetí a starostlivost o nás po celou dobu našeho pobytu.

Celé soustředění jsme zahajovali společným tréninkem na multifunkčním hřišti, kde hráči pilně pracovali s míčem a na své fyzické kondici. Dvouhodinový trénink, který se konal v pátek od 18,00 hodin, završil fotbálek starých proti mladým s jednoznačným výsledkem. V sobotu ráno se mužstvo přesunulo do Bohušova, kde probíhala další část přípravy. Po ubytování opět následoval dvouhodinový trénink a po obědě a odpočinku cesta za prvním soupeřem do Liptaně. Protože pokyn trenéra zněl:  „všichni nadoraz", po skončení zápasu někteří hráči sotva došli k autům a byli rádi, že je ten den čekají už jen samé pozitiva. Hned po večeři nastalo již zmiňované stmelování kolektivu. V neděli od 10,00 hodin byl naším dalším soupeřem fotbalový oddíl z Bohušova. Tento zápas zároveň ukončil celé soustředění a všichni hráči se již těší na prvního soupeře, kterým bude 27.3.2010 Horní Benešov.

LIPTAŇ - SLEZAN OSOBLAHA    1 : 6    (1:1) 

Na velice nekvalitním hřišti a za velice silného větru vzdoroval domácí tým jen do 50 minuty, kdy hosté, ač měli v nohách náročný trénink, zcela ovládli dění na hrací ploše a nedali soupeři žádnou šanci na slušný výsledek.

 

 Branky  Osoblahy: Štějdíř T., Golias A., Korchan T., Tužinčin L., Balicki M., Kaňok P.

 

BOHUŠOV - SLEZAN OSOBLAHA     0 : 17   (0:9) 

Mladý tým domácích hráčů i přes veškeré úsilí nedokázal vzdorovat kombinační, nátlakové hře hostů a utrpělo debakl .

Branky Osoblahy: Kalda D. 6x, Golias A.3x, Korchan T. 3x, Tužinčin L. 2x, Kaňok P., Krupa J., Štějdíř T.          

 

          Autor článku: Julek Fojtů                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Ne 21. březen 2010, 22:20:58 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one