Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Shrnutí podzimní části

Zpráva o umístění jednotlivých družstev

        V současné době máme v rozjeté soutěži pro rok 2010 - 2011 přihlášená tři mužstva. Jedná se o žáky, dorost a muže, kdy všechna mužstva hrají v Okresním přeboru (stejně jako Houslice).

 

      Mužstvo žáků se momentálně po podzimní části nachází na 6. místě ze sedmi mužstev, se ziskem 3 bodů.  V této kategorii došlo k úbytku družstev  jejich počet je rok od roku nižší.   Naše družstvo žáků prochází již delší čas ročníkovou obměnou, ale i přesto se čekalo, že v letošní sezoně se žákům podaří své loňské umístění vylepšit.   Došlo sice ke zlepšení po herní stránce a vyrovnanějším výkonům, ale bohužel u ostatních soupeřů nedošlo k tak velkému  věkovému oslabení, jako u nás. Mužstvo osoblažských žáků je oproti svým soupeřům (ve velké většině) jak věkově mladší, tak výškově menší. Bohužel však zaostává i po fyzické stránce.  Navzdory tomu, však oplývají velkou touhou vítězit  a tak si přejme a držme jim i palce, ať se jim  jarní výkony vydaří lépe a pocit vítězství vychutnají častěji než  do teď. 

 

    Osoblažští dorostenci  se v loňské sezóně umístili na krásném druhém místě a  tak  je zklamáním jejich současné umístění na pátém místě z devíti mužstev se ziskem 10 bodů.   V kategorii dorostu se počet účastníků stále drží na počtu 9. Ze soutěže  ubylo mužstvo Jindřichova, ale naopak přibylo mužstvo Města Albrechtic.   Co se týče samotného družstva Osoblahy, toto se potýkalo po celou podzimní část se špatným zakončením   a díky  nedisciplinovaností a lajdáctví některých s velkými změnami v sestavě.  Mužstvo ani jednou nenastoupilo ve stejné základní sestavě, což znamenalo, že někteří hráči museli hrát na postech, které jim až tak nesedí, čímž docházelo ke zbytečným  chybám a následně i brankám.  Největším problémem  mužstva je  nekázeň ve formě přístupu   a  fyzická kondice.  V některých zápasech však mužstvo předvedlo velkou bojovnost a chuť zvítězit a pokud by se přidali i ti ostatní, má mužstvo na to, hrát o čelo tabulky a svou hrou udělat radost nejen sobě, ale i ostatním fanouškům.


 

     Mužstvo mužů, se jako nováček v soutěži v loňské sezoně umístil na  solidním 6 místě, a to hlavně díky skvělé podzimní části.  Na jaře pak přišlo s výkony mužstva velké zklamání a propad v tabulce do nižších pater. Mužstvo předvádělo nevyrovnané  a špatné výkony, nedařilo se vstřelit branku.  Radost přišla až v posledních třech kolech, kde mužstvo uhrálo 7 bodů a nastřílelo 12 branek, což bylo stejně, jako za celou dosud odehranou jarní část.

     Do nového ročníku soutěže, a to podzimní částí mužstvo vstupovalo s nejen novým trenérem, ale také vizí hrát ve vrchních patrech  tabulky a trápit mužstva hrající o postup do vyšší třídy.   I přesto, že  ve většině odehraných utkání nebylo mužstvo osoblažských horším týmem,  usadilo se  naše družstvo hned od prvních zápasů na dolním  konci tabulky a zařadilo se mezi mužstva, která budou v jarní části hrát o udržení. Jarní část soutěže bývá vždy ošidná a mnohá mužstva   dokážou jak  po mávnutím čarovnou hůlkou, uhrát takové výsledky, že  nezbývá než žasnout.  Stejně jako dorostenci, se mužstvo mužů potýkalo v podzimní částí z velkými změnami hráčů v základní sestavě,  ale hlavně s nemohoucností vstřelit branku.    Heslo, když nedáš gól, nemůžeš vyhrát se ukázalo opět pravdivé a proto si přejme, ať hráči k zimní přípravě přistoupí zodpovědně a mnozí s nich si vylepší svou fyzickou kondici.  Vyhrát se dá i bojovností, ale  to bez dostatečné fyzické kondice není možné.

 

     Přejme si tedy, aby jarní část soutěže přinesla nejen radost z lepších výsledků a lepší hry našich mužstev,  ale aby i osoblažský fanoušek opět nalezl cestu do prostých ochozů našeho stadionu, kde by se těšil  z vítězství osoblažských.

  MK

Út 4. leden 2011, 23:09:59 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one