Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Přípravné utkání ve Vysoké 13.3.2010

Dne 13.3.2010 sehráli naši muži přípravné utkání se soupeřem, jimž byl opět ambiciózní celek z Vysoké. Na těžkém terénu byl od začátku k vidění fotbal, který nesl všechny znaky prvního utkání po zimní přestávce na velkém hřišti. A když se k tomu připočítá fakt, že se někteří hráči potkali s míčem poprvé, nelze se divit, že spolupráce na hřišti, zvláště v prvním poločase, dost vázla. I přesto jsme se už v 1. minutě ujali vedení po brance A. Goliase. Domácím se podařilo po ojedinělé chybě brankáře v 15. minutě vyrovnat, ale v 35. minutě opět Andreas stanovil poločasové skóre ve prospěch našeho mužstva. Do druhého poločasu jako by nastoupili jiní hráči, kteří si asi vzali k srdci důrazné pokyny trenéra o přestávce. Zjednodušili jsme hru a krásnými kombinačními akcemi zcela rozložili obranu našeho soupeře. V čase od 51. minuty do 69. minuty jsme góly D. Kaldy, M. Balického, M. Nikodýma a dvěma zásahy Lukáše Tužinčina odsoudili soupeře do role statisty. Domácí potom jen korigovali dvěma brankami, ale jako důkaz naši převahy se ještě v 88. minutě trefil J. Golias a skóre utkání uzavřel svojí druhou brankou M. Nikodým. Za předvedený výkon ve druhém poločase si mužstvo určitě zaslouží pochvalu.

 

ČSSS VYSOKÁ - FK SLEZAN OSOBLAHA      3 : 9

Branky hostů: Andreas Golias 2x, Martin Nikodým 2x, Lukáš Tužinčin 2x, Daniel Kalda, Martin Balicki, Janis Golias

Sestava: Červenka V., Tošenovský J., Korchan T., Krupa J., Šrubař P., Balicki M., Golias A., Štejdíř T., Pavlíček J., Vašut M., Kalda D., Nikodým M.,Kaňok P., Golias J.,Tužinčin L.,

Divák: Dostál P.

Autor článku: Julek Fojtů

Út 16. březen 2010, 10:50:56 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one