Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Přátelák s Vysokou

Dne 13.2. sehráli Osoblažští fotbalisté první přátelské utkání v letošní zimní přípravě. Bylo to trochu netradičně v Albrechtické hale a hrálo se 2x45min proti mužstvu Vysoké. Nutno podotknout, že účast hráčů byla překvapivě mnohem vyšší, oproti dosavadním tréninkům.

Na našich hráčích bylo vidět, že se zatím v zimě s míčem moc nepotkali a proto bylo navzdory papírovým předpokladům utkání vyrovnané. Osoblaha se od začátku utkání snažila držet míč a prosadit se hlavně kombinační hrou, kdežto soupeř využíval zejména rychlých protiútoků, časté střelby a hlavně chyb v naší obraně. Na konci prvního poločasu tak bylo skóre vyrovnané 4:4. V druhé půli se obraz hry nezměnil a 5minut před koncem byl stav 7:7. Osoblažští se snažili strhnout vítězství na svou stranu a vrhly všechny síly do útoku. V poslední minutě však soupeř využil jednu z chyb v naší rozehrávce a rozhodl o svém vítězství.

Naši hráči byly z prohry samozřejmě zklamaní, na druhou stranu bylo v naší hře mnoho pozitiv a je třeba se soustředit na vypilování formy pro jarní část sezóny.

 

OSOBLAHA - VYSOKÁ            7:8 (4:4)

Střelci branek: Michal Uher 2, Andreas Golias 2, Honza Pavlíček, Marek Vašut, René Hajduk

Sestava:Honza Tošenovský, Jožka Krupa, Pavel Beneš, Tomáš Štejdíř, Tomáš Hradela, Michal Uher, Honza Pavlíček, Dan Kalda, Marek Vašut, Andreas Golias, René Hajduk, Danek Balog

mini-IMG_4186.JPG
Ne 14. únor 2010, 22:41:07 CET
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one