Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Vrbno p. Pradědem

Muži své utkání odehráli v sobotu odpoledne před domácím publikem a chtěli konečně přetrhnout šňůru porážek v 6 zápasech po sobě. Osoblažští od začátku utkání byli aktivnější a vytvářeli si i dobré brankové příležitosti, přesto to byli hosté z Vrbna, kdo do poločasu vstřelili dvě branky.  Druhá půle přinesla ještě větší tlak domácích před vrbenským brankářem, ale opět to byli hosté, kteří v době největšího náporu vstřelili třetí branku a rozhodli utkání. Osoblažským se nedá upřít bojovnost a chuť vyhrát, ale hráči Vrbna byli fotbalovější a to rozhodlo.  K dobrému fotbalu jistě přispěl také dobrý výkon rozhodčího. Své další utkání odehrají muži na hřišti Staré Vsi, která se stejně jako Osoblažští na jaře trápí.

 

Osoblaha - Vrbno p. Pradědem            0:3   (0:2)

 

Sestava: Červenka - Hradela, Krupa, Kaňok (65.Golias A.), Korchán - Nikodým (70.Golias J.), Beneš (75. Pavlíček), Štejdíř, Uher - Dostál, Kalda

St 2. červen 2010, 21:49:52 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one