Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Vrbno

OSOBLAHA - VRBNO POD PRADĚDEM

2 : 2

Po vydařeném utkání se Slezskými Rudolticemi  odehráli své další utkání osoblažští opět před svými fandy. Tentokrát jim bylo soupeřem mužstvo Vrbna pod Pradědem.   Osoblaha nastoupila k zápasu v pozměněné sestavě a to z důvodu drobných zdravotních potíží několika hráčů. Šanci tak dostali další hráči, kteří v zápasech před tím nehráli.  Vrbno, které se v posledních zápasech zlepšilo, chtělo z Osoblahy odvést nějaké body, takže se dal očekávat vyrovnaný zápas.  Většina osoblažských hráčů do zápasu vstoupila s vidinou, že soupeř se  asi  po….  a  nechá domácím všechny body.  Opak byl tomu pravdou, Osoblaha sice měla herní převahu, ale  bez jakéhokoliv zakončení a střely na branku.  Hosté dobře bránili a sem tam vyrazili do rychlého brejku. Jeden takový zneškodnil velmi dobrým zákrokem brankář Tošenovský.  V první půli osoblažští na hřišti působili ospalým dojmem, vázla kombinace,  rychlý přechod do protiútoku a hlavně důraz ve velkém a kolem velkého vápna. První střelu na bránu osoblažští vyslali až kolem 35. minuty a chvíli na to, se již druhá střela na branku ujala a osoblažští  se   tak dostali do vedení.   Kdo čekal v druhé půli zlepšený výkon osoblažských,  byl asi zklamaný, neboť to byli hosté, kteří se začali pomalu prosazovat a osoblažští pokračovali ve svém trápení.  Hosté, vidouc trápení domácích,  se osmělili a po krásné kombinační akci, s přispěním hrubých chyb osoblažských vyrovnali a chvíli poté, po chybě domácího brankáře se dostali do vedení. To již běžela 75. minuta. V ten moment si osoblažští zřejmě uvědomili, že  pokud nezaberou tak prohrají. Najednou tu bylo více pohybu, důraz a chuť hrát. Osoblažští se cpali dopředu a snažili se i o zakončení. Po krásné střele Štejdíře z dálky, která ještě  v bráně neskončila,   šel důrazně do souboje ve vápně Tužinčin Luboš a vyrovnal. Domácí chtěli v samotném závěru strhnout vedení na svou stranu, ale v samotném závěru měli i velké štěstí, když soupeř zakončil svůj brejk pouze do tyče.  Utkání tak skončilo zaslouženou remízou 2 : 2 a  před důležitým utkání v Jindřichově,  by si  mnozí osoblažští hráči měli uvědomit, že  se hraje od začátku, góly  za ně nikdo nedá a o vítězství se bojuje  jinak, nejen silnými řečmi.   Přejme si, ať osoblažští opět v sobě naleznou touhu vyhrát a v posledních dvou zápasech  předvedou mnohém lepší výkon  a vybojují co největší počet bodů, čímž udělají nejen radost sobě, ale i svým fandům,  a vytvoří si velmi dobrou odrazovou pozici do jarních bojů.

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Krupa ( Balog), Golias J., Korchan, Štejdíř, Mondek, Golias A., Tužinčin Lub., Orava ( Konvička)

Branky: Mondek, Lub. Tužinčin

Pá 28. říjen 2011, 17:17:55 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one