Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Třemešná

        Osoblažští, kteří se na jaře spíš trápí, přivítali na svém hřišti rozjetou Třemešnou, která v jarní části dosud neprohrála a v uplynulém kolem doma rozstřílela dosud neporažený Horní Benešov 7:0. Od první minuty se hrál zcela vyrovnaný fotbal, ani jedno mužstvo nechtělo prohrát. Osoblažští předvedli snad nejlepší výkon v jarní části, ale i to nakonec nestačilo a i zásluhou neproměněné penalty (A. Golias) si připsali již čtvrtou porážku na jaře, tentokrát v poměru 1:2.  

        Utkání a celou odehranou jarní část lze shrnout stručně, pokud nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Neproměňování vyložených šancí je pravou příčinou špatných výsledků a teprve potom rozhodčí. Osoblažští, kteří na podzim byli v popředí s počtem vstřelených branek, se v jarní části z šesti zápasů prosadili pouze pětkrát, což logicky nemůže na výhru stačit.  Doufejme, že v další části přijde zlepšení a i k Osoblažským se štěstí obrátí čelem.

       

                                                                                                                                  MK

Osoblaha - Třemešná          1:2

 

Sestava: Tošenovský - Dostál, Krupa, Kaňok(Krumpolc), Korchán - Nikodým, Štejdíř, Beneš, Tužinčin(Pavlíček) - A. Golias, Pavlík(J. Golias)

Čt 6. květen 2010, 13:06:16 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one