Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Stará Ves

                            Osoblaha - Stará Ves 4:2 (3:1)
Branky: Dostál, 2x Mondek, Krejčí
Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Krejčí, Kochan - Orava, Mondek, Štejdíř, Tužinčin Lub. - Dostál (Farenholcz), Golias J. (Kocián)


            V sobotním letním odpoledni přivítali Osoblažští na svém hřišti hosty ze Staré Vsi. Hráči Staré Vsi prožívají po dlouhé době hodně špatnou sezónu a do Osoblahy přijeli s úkolem získat body v boji o záchranu. Opačné „starosti" mají Osoblažští, kteří díky velmi dobrým výkonům v jarní části odskočili ode dna a již bojují o čelní místa v tabulce. I přesto, že Osoblažským se v jarních kolech daří, nechtěli hostům nic dávat zadarmo a tak se od první minuty na svého soupeře vrhli s vůlí získat další tři body. Během prvních 15. minut svého soupeře domácí hráči doslova deptali a nepustili ho do žádné šance.  Naopak Osoblažští nejméně tři velmi dobré příležitosti zahodili. Poté však již k radosti domácích fanoušků začaly padat góly a po brankách Dostála, Krejčího a Mondeka odcházeli o poločase hráči do kabin za stavu 3:1 pro Osoblahu. Druhá půle přinesla zvýšenou aktivitu hostí, kteří se nechtěli smířit s porážkou a začali postupně ovládat dění na hřišti. Osoblažští jim to umožňovali, vyklidili střed hřiště, přestali důrazně napadat a hosté tak po 15. minutách druhé půle snížili na rozdíl jediné branky. Poté se Osoblažští vzpamatovali a znovu začali produkovat svou hru. Aktivita se opět vrátila na kopačky domácích hráčů, kteří se po druhé brance Mondeka dostali do vedení 4:2. Do konce zápasu se již hosté k ničemu vážnějšímu nedostali a domácí hráči neproměnili snad 3 velmi dobré příležitosti. Utkání tak skončilo zaslouženě vítězstvím Osoblahy v poměru 4:2, kdy tento výsledek vyhoupl Osoblažské již na čtvrté místo v tabulce.

K dalšímu zápasu zajíždí Osoblažští na hřiště Starého Města B, kde svedou boj o třetí příčku. Doufejme, že i tentokrát jim bude přát štěstí a odehrají opět dobré utkání.

 

 

So 22. červen 2019, 19:18:22 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one