Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - N. Heřmínovy

V prvním zápase nové sezóny přivítali Osoblažští na svém hřišti nováčka soutěže - mužstvo Nových Heřmínov, které loni jednoznačně postoupilo ze III.třídy. Osoblažští chtěli svým fanouškům ukázat, že jarní zápasy jsou pryč a do nové sezóny vstoupí v lepším světle.

Pod taktovkou nového lodivoda, vstoupili Osoblažští do zápasu aktivněji, ale bez úspěšného zakončení.  Hosté, hrající velice disciplinovaně, vyráželi do rychlých brejků, ale rovněž bez přesnějšího zakončení.  Mladé mužstvo Osoblahy se během první půle dostalo do dvou slibných šancí, ale ani střelec Kalda, ani Luboš Tužinčin své šance nedokázali využít. Hosté si vytvářeli šance převážně ze standardních situací a každá tato příležitost hrozila obdržením branky. Nakonec se však do poločasu prosadila obě mužstva a skóre 1:1 ukázalo, jak je zápas vyrovnaný.

V druhé půli se obraz hry nezměnil, domácí měli mírnou převahu, ale hosté pozorně bránili a vyráželi na velmi nebezpečné brejky. Po několika minutách odehraných v druhé půli se k standartní situaci postavil J. Golias a Štejdíř se štěstím poslal domácí do jednobrankového vedení. To však nevydrželo dlouho a po zbytečné ztrátě míče a chybě v defenzívě, hosté vyrovnali. Ke konci hrací doby začala na mužstvo domácích dopadat nervozita a docházelo častokrát ke zbytečným chybám, které však hosté naštěstí nevyužili. Utkání tak skončilo zřejmě spravedlivou remízou a do dalších zápasů přejme Osoblažským lepší zakončení a klid na kopačky hráčů.

                                                                                                          MK

 

Osoblaha - N. Heřmínovy   2:2 (1:1)

 

Sestava: Červenka (46. Tošenovský) - Vašut, Krupa, Krejčí, Korchán - Tužinčin, Štejdíř, A. Golias, Uher (60. Pavlík) - J. Golias (70. Krumpolc), Kalda


Branky Osoblahy: vlastní, Štejdíř

Út 17. srpen 2010, 19:57:42 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one