Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Malá Morávka

Osoblaha - Malá Morávka

2 : 0

V sobotním prosluněném počasí odehráli osoblažští před svými fandy již osmé podzimní utkání a soupeřem jim bylo mužstvo Malé Morávky.  Jasným favoritem utkání byli osoblažští, kteří se před utkáním drželi na druhém místě tabulky, zatímco hosté, se ziskem 7 bodů pohybují v dolní polovině tabulky.  Přestože bodový rozdíl mezi mužstvy je značný, osoblažští se opět museli vyrovnat s několika změnami v sestavě.  Dle sdělení trenéra, chybělo o víkendu mužstvu sedm hráčů základní sestavy, tudíž možnost ukázat se dostali opět nejen mladí hráči, ale i hráči širšího kádru.

Od úvodního hvizdu se hrál vyrovnaný fotbal a na hostech bylo jasně znát, že nepřijeli pouze bránit výsledek.  Osoblažští dlouho nemohli nalézt recept na dobře hrající hosty, kombinace vázla na nepřesné přihrávce a díry se objevili i v obraně.  Vysvobození přišlo kolem 30. minuty, kdy rychlou akci na tři přihrávky  přes celé hřiště  zakončil krásným lobem střelec podzimu Luboš Tužinčin a poslal tak osoblažské do vedení, které zůstalo až do poločasu.

Druhá půle již byla ze strany osoblažských lepší,  ale hosté z Morávky se s výsledkem nechtěli smířit.  Snažili  se hrát, vyrovnat a tím otvírali vrátka ve své obraně pro osoblažské. Po jedné z takových chyb se   k míči  dostal Orava, který nezaváhal a po centru z levé strany  nekompromisně zavěsil.  Hosté poté rezignovali a již nebyli tak aktivní.  Osoblažští po změnách v sestavě již také nebyli tak bojovní, ale ještě v samotném závěru si pak vypracovali dvě velmi dobré brankové příležitosti, které však neproměnili.   Utkání tak skončilo výsledkem 2 : 0, což znamená, že osoblažští si i nadále drží druhou příčku se ziskem 19 bodů.  K dalšímu utkání zajíždí osoblažští na hřiště Třemešné, kde se dá očekávat víc než tvrdý boj.

 

Branky :  Tužinčin Lubomír, Orava René

Sestava : Tošenovský, Vašut, Hvižď, Kaňok, Krupa,  Fiedor, Korchan, Štejdíř, Orava, (Golias J.), Tužinčin Lub. (Konvička), Balog (Farenholcz)

St 12. říjen 2011, 12:47:58 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one