Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - M. Morávka

V pátém kole podzimní části přivítali Osoblažští na svém hřišti mužstvo Malé Morávky. Osoblaha, která se před utkáním tísnili na předposledním místě, chtěla před domácím publikem přetrhnout smůlu, která je provází v dosavadní části a ukázat, že i oni umí vyhrávat. Hosté z Malé Morávky se však dosud v odehraných utkáních prezentovali velmi dobrými výkony a se ziskem 7 bodů, se pohybovali ve středu tabulky.

Od prvních minut se osoblažští hráči snažili útočit a vstřelit kýžený vedoucí gól. Hosté, kteří hráli pozorně v obraně, vyráželi do rychlých brejků a několikrát zle zahrozili před brankou domácích. Během první půle si Osoblaha vytvořila tři a hosté z Morávky dvě velmi dobré příležitosti, ale ani jedno mužstev nedokázalo své šance využít. Druhá půle přinesla stejný obrázek hry, domácí byli aktivnější, hosté hráli disciplinovaně. Po cca 70 odehraných minutách však Osoblažští rychle zaútočili a po centru z levé strany vyskočil nejvýše ze všech Beneš Petr, který přesnou hlavičkou poslal domácí hráče do vedení. Hned na to se ve stoprocentní šanci, po zmatku v obraně domácích, ocitli hostující hráči, ale tuto šanci nevyužili. Osoblažští, kteří začali v obraně dělat chyby, ustáli ještě dvě příležitosti hostujících hráčů, a když již hosté vstřelili branku, tak tuto jim správně neuznal hlavní rozhodčí pro hraní rukou. Konečný výsledek stanovil krásnou střelou Štejdíř, který z náběhu napálil míč z první přímo do brány (když nevíš co s míčem, tak vystřel).

Přejme si, aby tento výsledek nastartoval naše muže tím správným směrem a tito na výhru navázali i v dalších utkáních.

Své další utkání odehrají Osoblažští v sobotu 18.9. od 16:30 hod. na hřišti velmi dobré Třemešné.

 

Osoblaha - M. Morávka     2:0 (0:0)

 

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Krejčí, Korchán - Uher (55. Luboš Tužinčin), Štejdíř, Beneš, A. Golias (80. Hradela)- J. Golias (55. Orava), Kalda.

Branky Osoblahy:Beneš, Štejdíř

Pá 17. září 2010, 01:10:44 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one