Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - M.Morávka

V sobotu 12.6. sehráli Osoblažští své poslední utkání před domácím publikem proti mužstvu Malé Morávky. Hosté přijeli pouze v 9 lidech, čemuž odpovídal také obraz hry. Morávka se snažila hrát ze zabezpečené obrany a výjimečně hrozit nějakým brejkem, na druhé straně Osoblaha držela míč a kombinacemi si vypracovávala šance. Domácí se po úvodním hvizdu rychle dostali do vedení zásluhou Kaldy, který se zpoza velkého vápna z voleje opřel do míče a nedal gólmanovi šanci. Krátce nato Štejdíř zakončil pěknou kombinační akci po levé straně hřiště a zvýšil na 2:0. Tempo hry zvolnilo a Osoblaha se snažila kontrolovat míč. Další branka přišla z pravé strany, když po průniku a centru Uhra zakončoval znovu Kalda. Na 4:0 pro Osoblahu zvýšil před přestávkou kapitán mužstva Krupa, který si naběhl na rohový kop a po chytrém přenechání míče Krumpolcem uklidil zblízka míč do sítě.

Do druhé půle nastoupili Osoblažští s vědomím, že zápas je již rozhodnutý. To se také projevilo na hře, domácí přestali kombinovat, spíše nakopávali míče a soupeř se dokonce dostal do 2 velice slibných brankových příležitostí, které však nevyužil. Hra Osoblahy se zlepšila až s příchodem J.Goliase na travník, který svou kombinační hrou utkání oživil, a začaly opět padat i branky. Nejprve se po chybě brankáře hostů dostal k míči před prázdnou bránou Kaňok a pohodlně zvýšil na rozdíl 5 branek. Následně znovu po centru Uhra završil Kalda svůj hattrick. Na konečných 7:0 pak upravil hlavou po rohovém kopu svou druhou brankou v zápase Kaňok.

 

Osoblaha - M. Morávka         7:0 (4:0)

Sestava: Tošenovský - Uher, Krupa, Kaňok, Krumpolc - Nikodým, Štejdíř, A. Golias, Korchán - Krejčí, Kalda

Branky: Kalda 3, Kaňok 2, Štejdíř, Krupa

Ne 20. červen 2010, 22:47:40 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one