Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Břidličná B - 3.9.2011

Osoblaha - Břidličná B

 

1 : 0

Muži

 

      Již čtyři kola mají za sebou odehrána osoblažští muži, kteří v posledním utkání přivítali na svém hřišti  nováčka soutěže - mužstvo Břidličná B. Domácí chtěli před svými fandy uspět, ale totéž se dalo očekávat od hostujícího mužstva, neboť to přijelo jako vedoucí mužstvo tabulky.   Obě mužstva dosud neztratila ani bod a rozdíl byl pouze ve skóre.    Hned od počátku utkání osoblažští  na svého soupeře vletěli, ale naráželi na hodně pozornou obranu. Hosté se soustředili na rychlé protiútoky a hrozili ze standardních situací. Osoblažští byli lepším týmem, ale když již překonali pozornou obranu hostí, zastavil jejich snažení vynikajícími zákroky hostující brankář, který tak poločas udržel na stavu 0 : 0.

     Druhá půle přinesla stejný obraz hry, osoblažští dobývali hostující branku, ale  zkušená obrana hostí stále odolávala.  Osoblažští diktovali hru a hosté ze zabezpečené obrany  vyráželi k rychlým brejkům, se kterými si však domácí hráči věděli rady.  Brankář hostí dlouho držel  remízový stav,  ale v 80. minutě již kapituloval,  prosadil se z osoblažských  střídající Luboš Tužinčin.    Hosté nesložili zbraně a chtěli vyrovnat. Otevřeli obranu a tlačili se dopředu. Toho Osoblažští  využívali a  vytvořili si ještě další tři vyložené šance, které však neproměnili. Vzhledem k tomu, že branku nedali již ani hosté, skončilo utkání výsledkem

1 : 0 pro osoblažské, kteří si tak připsali  další tři body do tabulky.  Přejme si pouze, ať se osoblažským daří i nadále a potvrdí tak zlepšený výkon i v nadcházejícím utkání, ke kterému zajíždí v sobotu do Brantic. 

 

Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Korchan, Krejčí, Tužinčin Luk. ( Golias J.), Golias A., Štejdíř,  Orava (Fiedor J), Dostál, ( Tužinčin Lub.) , Kalda.

 

Branka: Tužinčin Lub.


                                           Champions League Team 4-4-2 football formation

 

Út 4. říjen 2011, 12:33:20 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one