Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg

Osoblaha - Brantice

Důležité body chtěli konečně urvat naši muži, kteří přivítali na svém hřišti ambiciózní mužstvo Brantic. Hosté, kteří se v loňské sezóně zachránili v posledním kole a mužstvo během letní pauzy posílili o několik mladých hráčů z Krnova, se v nadcházejícím ročníku netají ambicemi bojovat o postup do vyšší třídy. Osoblažští takové ambice nemají, ale jistě chtějí hrát dobrý fotbal, stabilizovat hráčský kádr a pohybovat se někde uprostřed tabulky. V sobotním zápase se hrál pěkný fotbal, kdy osoblažští byli o něco lepším týmem. I přesto, že je naše mužstvo v každém dosud odehraném utkání o něco lepší, nedokážou dotáhnou zápas do vítězného konce. I v tomto zápase se jasně ukázalo, jak důležité je mít v mužstvu kvalitního koncového hráče a proměňovat šance. I přes dobrý výkon si Osoblažští do tabulky nepřipsali žádné body a v celkovém hodnocení jsou na 13. místě se ziskem jednoho bodu.

K dalšímu utkání zajíždí Osoblaha do Vrbna pod Pradědem, které po prvním zaváhání již oba následující zápasy vyhrálo. Přejme Osoblažským dobrý výsledek a protržení střelecké smůly.

 

Osoblaha - Brantice      2:3 (1:1)

 

Sestava: Červenka - Tužinčin, Krupa, Krejčí, Uher - J.Golias (65. Štejdíř), Beneš, A. Golias, Korchán, Dostál (75. Hradela), Kalda.

Branky Osoblahy: Dostál, Uher

Út 31. srpen 2010, 21:10:01 CEST
Dan Kalda
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one