Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Osoblaha - Brantice

Ve čtvrtém jarním kole přivítali Osoblažští na svém hřišti hosty z Brantic, kterým se podzim vůbec nevyvedl a odsoudil je do bojů o záchranu. Podle umístění v tabulce byli Osoblažští favority utkání a chtěli před domácím publikem potvrdit dobré výsledky z posledních venkovních utkání. Hned od úvodního hvizdu Osoblaha svého soupeře mírně přehrávala, ale během první půle své dobré příležitosti nedokázala proměnit. Postupem hrací doby se do hry domácích začaly vkrádat nervozita a nepřesnost, které se odrážely na výkonu celého mužstva a nahrávaly mužstvu hostí. Na počátku druhého poločasu neodpískal k údivu všech přítomných a to jak diváků, hráčů Osoblahy, tak mužstva Brantic, rozhodčí jasný pokutový kop. Tento okamžik se ukázal pro další dění na hřišti jako klíčový, jelikož kolem 70. minuty hosté rychle zaútočili a z ojedinělé střely na branku a následné dorážky se ujali vedení 0:1.  Domácí hráči se snažili, ale na vyrovnání to již nestačilo. Po slabém výkonu domácích hráčů si tak hosté odvezli všechny tři body. K dalšímu utkání zajíždí Osoblažští do Města Albrechtic, kde od 16:00 hod odehrají páté jarní kolo a jistě mají co napravovat.

Martin Kocián

 

Osoblaha - Brantice      0:1 (0:0)

 

Sestava: Tošenovský - Krupa, Krejčí, Kaňok, Hradela - J. Golias (46. Pavlík), Nikodým, Tužinčin (75. Korchán), Uher (70. Štejdíř) - Dostál, Kalda

St 21. duben 2010, 14:41:02 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one