Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Nové Heřmínovy - Osoblaha

O uplynulém víkendu odehráli Osoblažští (9. místo v tabulce) své druhé utkání v jarní části opět na hřišti soupeře a to v Nových Heřmínovech (11. místo). Po velmi dobrém výkonu v Karlovicích, chtěli hráči Osoblahy vyhrát rovněž v Nových Heřmínovech. Domácí hráči si však již nemohli opět dovolit prohrát a ztratit tak důležité body v boji o udržení. Osoblažští museli udělat oproti Karlovicím tři změny v sestavě, takže se dal očekávat vyrovnaný boj.

Na dobře připraveném hřišti se hned od začátku utkání hrál vyrovnaný fotbal, kdy obě mužstva se snažila útočit a vstřelit důležitý první gól. Od první minuty však byl na hřišti znát i hlavní rozhodčí, který drobnými chybami, lehce připískával domácím, kteří si této podpory byli vědomi a drobnými fauly, jak v obraně, tak v útoku, Osoblažské hodně dráždili, což velmi cítil hlavně Kalda. Po cca 25 minutách hry se Osoblažští stávali herně lepšími, ale nedařilo se jim dobře zakončit. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací a dlouhých autů, se kterými si však hráči Osoblahy poradili. Kolem 30. minuty přišla situace, která se ukázala pro další průběh hry velmi podstatná. Rozhodčí velmi přísně ocenil zákrok hráče Osoblahy Kociána na půli hřiště žlutou kartou, přičemž předtím nechal zcela bez povšimnutí několik zákroků zezadu domácích hráčů. I přes několik dobrých příležitostí Osoblažských se do poločasu již nic dalšího nestalo, a tak se do kabin šlo za stavu 0:0.

Druhá půle začala pro Osoblažské hodně smolně, neboť po cca 15. odehraných vteřinách a drobném zaváhání obrany Osoblahy, došlo před pokutovým územím ke střetu, po kterém rozhodčí nezaváhal ani vteřinu a po druhé žluté kartě byl vyloučen Kocián z Osoblahy. Tento moment pak poznamenal další průběh hry, neboť Osoblažské toto vyloučení stmelilo a začali hrát zodpovědněji. Domácí se spokojili s vyloučením Osoblažských, hlavní rozhodčí začal pískat, světe div se, rovinu a na vývoji hry to bylo znát. Osoblažští hrající v oslabení dobře bránili a vyráželi do rychlých brejků. Domácí pouze nakopávali míče, se kterými si osoblažská obrana dokázala poradit. Osudný okamžik přišel v 80. minutě, kdy se ve vápně uvolnil A. Golias a nechytatelnou střelou poslal Osoblažské do vedení, které již udrželi až do závěrečného hvizdu. Osoblaha si tak odváží další důležité tři body z hřiště soupeře a po odehraných dvou jarních kolech ukázala, že se s ní stále musí počítat.

 

NOVÉ HEŘMÍNOVY - OSOBLAHA 0:1 (0:0)

 

Branka:A. Golias

Sestava:Tošenovský, Vašut, Kocián (46.min ČK), Krejčí, Korchan, Orava, Štejdíř, A. Golias, Uher, J. Golias, (70. Pavlík) Kalda.

Po 4. duben 2011, 20:49:07 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one