Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Město Albrechtice – Osoblaha

Páté jarní kolo bylo odehráno na hřišti Města Albrechtic, které ještě v loňské sezoně hrálo divizi. Albrechtičtí vstoupili do sezóny s velkými ambicemi a odhodláním hrát v popředí tabulky, ale podzim se jim vůbec nevydařil a dosud získaných 18 bodů je nutilo v zápase s Osoblahou vyhrát za každou cenu. Ačkoliv nastoupili Osoblažští opět v pozměněné sestavě, chtěli napravit špatný dojem z předešlého domácího zápasu.

Od úvodního hvizdu se hrálo průměrné, vyrovnané utkání bez větších šancí na obou stranách.  Osoblažští hrající ze zabezpečené obrany a na rychlé protiútoky několikrát zahrozili, ale bez přesnějšího zakončení. Asi ve 30. minutě první půle vysvobodil z bezradnosti Albrechtické Marek Vašut, který si po rohu nešťastně usměrnil míč do vlastní branky a poslal domácí hráče do vedení.  Druhá půle přinesla nejen další branky, ale také značně rozpačitý výkon hlavního sudího.  Na začátku druhé půle byli lepším týmem Albrechtičtí, ale po cca 10 minutách začali iniciativu přebírat hráči Osoblahy, kteří si vypracovali i velkou příležitost k vyrovnání. Po rychlé akci se dostal do zakončení Michal Uher, ale hlavou těsně netrefil branku.  V sílícím tlaku Osoblažských si vybral zřejmě osudovou chvíli hlavní rozhodčí, který na hranici velkého vápna neodpískal jasný faul zezadu na A. Goliase a z protiútoku pak Albrechtičtí vstřelili uklidňující druhý gól. Do hry Osoblažských se na chvíli vkradlo rozhořčení a nekoncentrovanost, kterou domácí využili ke vstřelení třetí branky. Naši hráči pak chtěli ještě utkání zdramatizovat a za bojovnost byli odměněni brankou A. Goliase. Po vstřelené brankce v sobě osoblažští hráči našli ještě zbytek sil a svého soupeře sevřeli na jeho půli. Tlaku Osoblažských učinil přítrž až hlavní rozhodčí, který v 88. minutě zápas ukončil a stanovil konečný výsledek 3:1 pro Albrechtice. Touto cestou samozřejmě děkujeme také fanouškům, kteří do Albrechtic přijeli a zveme je na další utkání, které se odehraje na hřišti v Osoblaze, kde domácí hráči přivítají  na jaře neporaženou Třemešnou.

 

Martin Kocián

 

Město Albrechtice - Osoblaha   3:1 (1:0)

 

 

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Štejdíř, Korchán - J. Golias (55. A. Golias), Kocián, Pavlíček, Uher - Pavlík, Kalda.

Út 27. duben 2010, 15:50:49 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one