Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Lichnov - Osoblaha

Do konce podzimní části schází již pouze pár kol, a tak je velmi důležité zbytečně neztrácet body a udělat vše pro získaní co největšího počtu bodů do jarních kol.  Přesně takový cíl si dali Osoblažští na hřišti Lichnova, neboť kde jinde by již naši hráči měli vyhrát a získat body venku, než na hřišti posledního mužstva, které dosud ještě nevyhrálo. Mužstvo Lichnova však nechce již body ztrácet, a kdo si vzpomene na poslední dva zápasy hrané na hřišti Lichnova  pochopí, že se dal očekávat velmi těžký boj.   Nakonec vše dopadlo dobře a po brankách Baloga a J.Goliase se po závěrečném hvizdu radovali z vítězství hráči Osoblahy v poměru 2:1. Doufejme, že toto vítězství hráče nakopne k posledním dvěma zápasům v podzimní části. Příště čeká Osoblahu na domácím hřišti soupeř z Města Albrechtic.

 Lichnov - Osoblaha 1:2 (0:1)

Sestava: Tošenovský - Vašut, Krupa, Kaňok, Korchan - Pavlík, A.Golias, Štejdíř, Uher - Luboš Tužinčin, Balog (70. J.Golias).

Branky Osoblahy: Balog (25.min), J. Golias (75.min)

Pá 22. říjen 2010, 19:05:02 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one