Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG

Lichnov - Osoblaha

Své další utkání odehráli naši muži na hřišti svého tradičního soupeře z Lichnova. V těchto utkáních vždy padalo hodně branek a nebylo tomu jinak ani v tomto kole. Na rozblácené louce se odehrála velká fraška hlavního rozhodčího, který by jistě dostal za svůj výkon pozvánku k natočení jedné z komedií pana režiséra Trošky, kde by byl obsazen do jedné z hlavních komediálních rolí.

Osoblažští po velkých změnách v sestavě začali utkání velmi dobře a již po 6 minutách vedli 1:0, následnou druhou velkou šanci v zápase bohužel zahodili. Poté již však do hry vstoupil hlavní rozhodčí, který nepřipustil, že by Osoblažští mohli na hřišti Lichnova uspět. Jeho jednostranné posuzování hry a slepota pak provázelo Osoblažské po celé utkání. Na jedné straně vymyšlená penalta pro domácí, na straně druhé dva neodpískané pokutové kopy a dva nepřímé kopy v malém vápně po fatálních hrubkách domácího brankáře pro Osoblažské. I když se hráči Lichnova dostali do vedení již 5:2, Osoblažští utkání nevypustili, ba naopak, zabojovali a zbývajících 20 minut svého soupeře doslova zamkli na jeho půlce a utkání dvěma góly ještě pořádně zdramatizovali. Bohužel na vyrovnání již neměli sílu a tak zápas skončil výsledkem 5:4 pro domácí.

Drobné přání závěrem, pane rozhodčí styďte se a jistě by se měli stydět i Ti, kteří jsou k takovémuto pískání nakloněni. Toto nemá s fotbalem nic společného a doufejme, že se nejedná o zcela záměrné poškozování Osoblažských hned od začátku jarní části, neboť 4. místo po podzimu bylo od nováčka jistě nečekané a trnem v oku mnohým mužstvům.

Zároveň však prosíme také osoblažské hráče - své šance již proměňujme, pak už rozhodčí s výsledkem nic neudělá.

 

MK

 

Lichnov - Osoblaha       5:4 (3:2)

 

Sestava: Tošenovský - Šrubař, Krupa, Kocián, Krumpolc - Pavlík(65. Vašut), Beneš, Štejdíř, Pavlíček(75. Korchán) - A. Golias, Kalda.

Branky: A. Golias 2x, Kalda, Pavlík

Po 10. květen 2010, 19:32:40 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one