KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Karlovice - Osoblaha

Své první jarní utkání odehráli Osoblažští na hřišti třetího mužstva tabulky Karlovic. Osoblažští hráči, po dlouhé zimní přestávce, hladoví po úspěchu, svého soka zcela zaskočili a přítomným divákům ukázali i pár momentů moderní kopané.

Hned od úvodních minut Osoblažští lépe drželi míč, kombinovali a byli lepším týmem. Karlovičtí hráči si s rychlou předávkou a kombinací Osoblažských nevěděli rady a mnohdy působili oproti běhavým osoblažským hráčům jako statici. Svou herní převahu Osoblažští využili po cca 20 minutách, kdy standardní situaci Osoblažských zakončil přesnou hlavičkou důrazný J. Golias. Tato branka Osoblažským dala křídla a karlovičtí hráči si pak připadali jako Alenky v říši divů. Nestačili běhat a jenom nepřesná koncovka Osoblažských je uchránila od většího přídělu. Mezi 25. a 35. minutou měli Osoblažští na kopačkách nejméně čtyři branky (Andreas Golias 3 x, Kalda 1x), které však neproměnili. V době největšího tlaku Osoblažských přišlo zranění brankáře Karlovic a následovalo asi 5 minutové přerušení hry, které Osoblažské rozhodilo a Karlovice z ojedinělé šance po chybě v bránění standardní situace, vyrovnaly.

Druhá půle přinesla vyrovnanější hru, Karlovice se snažily více hrát, být aktivnější, ale Osoblažští pozorně hrající v obraně, domácí do žádné větší příležitosti nepouštěli. Naopak, Osoblaha vyrážela do rychlých brejků, které se jí podařilo dvakrát využít, a po brankách Kaldy a A. Goliáse své vedení upevnila. Poté co Osoblažští ještě několik dobrých příležitostí nedotáhli do konce, utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Osoblahy v poměru 1:3. Tím si naši hráči připsali první cenné tři body v boji o záchranu v jarní části soutěže.

Sestava: Tošenovský, Vašut, Kocián, Krupa, Korchán, Uher (75. Tužincin Lukáš), Mondek (70. Kaňok), Štejdíř, A.Golias, Kalda, J. Golias (80. Dostál)

KARLOVICE - OSOBLAHA 1:3 (1:1)

Branky: 20. J. Golias, 60. D. Kalda, 75. A. Golias

K dalšímu utkání zajíždějí v sobotu dne 2.4.2011 Osoblažští na hřiště Nových Heřminov, kde je čeká důležitá bitva o cenné tři body.  Doufejme, že hráči Osoblahy předvedou i v tomto utkání dobrý výkon a naváží na uplynulý víkend.

Út 29. březen 2011, 20:11:59 CEST