Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

FK Slezan Osoblaha - H. Benešov

FK Slezan Osoblaha  -  Horní Benešov      0 : 3      (0 : 1)

 

Sestava domácích:  Červenka - Krumpolc (46.Uher),Krupa, Krejčí, Balicki, (36. Hradela ), Korchan, Nikodým, Štějdíř,( 46. Dostál ), Vašut,  Golias J., Kalda.

Názory na utkání trenéra a předsedy klubu…

Smolně vstoupilo naše mužstvo do jarní části soutěže, kdy na svém hřišti přivítali favorita z Horního Benešova. I když výsledek vypadá jednoznačně, hosté určitě byli k poražení, Jako už mnohokrát jsme nezachytili  začátek utkání a už v 6. minutě inkasovali po školácké ztrátě míče. Po obdržené brance se domácí tým zakousl do svého soupeře a hosté se museli strachovat o výsledek. Bohužel naše slabina v proměňování šancí, srážela naši aktivitu. Poločasová přestávka se nesla v duchu výměn několika hráčů, protože v součastné době nejsou schopní odehrát celé utkání, a odhodláním v druhém poločase zvrátit nepříznivý stav. Bohužel zůstalo jen u slov a už ve 48. minutě jsme z penalty obdrželi druhý gól. Když k tomu připočteme slabou fyzičku a žalostnou koncovku, bylo vlastně o utkání rozhodnuto. A když jsme dohrávali po vyloučení našeho hráče v desíti, hosté třetím gólem pohodlně kontrolovali zisk tří bodů. Chtěl bych určitě vyzvednout výkon Z. Krejčího a M. Nikodýma, tak si představuji nasazení a bojovnost. Ostatní kluci, i když se snažili, odvedli jen průměr svých možností a to je určitě málo. Věřím, že příští týden odvedeme kvalitnější výkon a nějaké body domů přivezeme.

                                                                                                                      Jula Fojtů

 

      V sobotu 27.3.2010 se naplno rozehrála jarní část okresního přeboru v kategorii mužů.  Osoblažští na svém hřišti přivítali mužstvo Horního Benešova, které dosud neprohrálo jediné utkání.  Osoblažští, kteří se společně s Horním Benešovem pyšnili tím, že doma jako jediné dvě mužstva neprohráli, chtěli hosty řádně potrápit a pokračovat v dobrých výkonech z podzimní části.

     Od úvodního hvizdu se hrálo oboustranně vyrovnané utkání, dlouho bez šancí na obou stranách.  Kolem 10 minuty se do první šance po chybě v obraně osoblažských dostali hosté, kteří krásnou střelou, a jak se ukázalo na celý první poločas i poslední, změnili stav a ujali se vedení. Osoblažští, kteří chtěli stav srovnat, se hnali do útoku, ale ty končily před šestnáctkou hostí.  Domácí si vytvořili dvě dobré příležitosti, ale ty neproměnili.

    Druhý poločas začal pro domácí nešťastně, když ve druhé minutě druhé půle odpískal rozhodčí přísný pokutový kop pro hosty, který proměnili.  Osoblažští se snažili minimálně vyrovnat, ale své šance, které si vytvořili, nedokázali proměnit. Když již balón dostali do sítě, rozhodčí branku neuznal.   S koncem zápasu doléhala na domácí hráče křeč a bezradnost, která vyvrcholila vyloučení Tomáše Hradely a třetí brankou v síti osoblažských. Konečný výsledek 0:3 pro hosty jasně ukázal, že bez zimní přípravy se hrát nedá a doufejme, že ti hráči, kterých se toto týká, si z toho vezmou ponaučení do příštích zápasů.

   Na závěr bychom jménem fotbalového klubu chtěli ,,poděkovat" tzv. fanouškům, kteří si svou špatnou náladu a nespokojenost, vylili na vozidle rozhodčího. Do uplynulé soboty jsme byli chváleni za dobré fotbalové prostředí a mnohá mužstva nám záviděla.  Domníváme se, že za porážku našeho mužstva jistě nemohl rozhodčí, ten dělal chyby na obě strany, ale hra našich hráčů.  Každé takové zbabělé jednání poškozuje nejen hráče na hřišti a fotbalový klub, ale i obec samotnou. Proto prosíme všechny návštěvníky, chovejme se jako lidi a naše mužstvo povzbuďme potleskem a ne hrubým a sprostým pokřikováním.

Martin Kocián

Út 30. březen 2010, 16:46:14 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one