Jan Pavlíček

Jan Pavlíček

Kontakt:
B.O.B.Y@seznam.cz
Dan Kalda

Dan Kalda

Kontakt:
Kaldadan@seznam.cz
SLEZÁNEK.jpg
DSC_3425.JPG
  KRÁSNĚ SE TO ZELENÁ A HOUSTNE !!!
            SOBOTNÍ NOHEJBAL
!!!!! PRO NÍZKOU ÚČAST ZRUŠEN !!!!

Brantice - Osoblaha

                                                                                                        16.4.2011 

BRANTICE - OSOBLAHA 0:1 (0:1)

 Sestava: Tošenovský, Vašut, Krupa, Krejčí, Korchan, Uher,A. Golias, Štejdíř, Orava

(45. Balog, 90.Farenholcz), Kocián (70. J. Fiedor), Kalda.

Branka: Kocián
Již čtyři jarní zápasy mají za sebou osoblažští muži, kdy poslední zápas odehráli na hřišti Brantic. Podzimní utkání skončilo před domácím publikem porážkou 2:3 a Brantice se na podzim držely v nejvyšších patrech tabulky. Vstup do jarní části se jim však nepodařil, a tak před domácími fandy chtěli Osoblažské porazit.
Osoblažští nastoupili k utkání opět v pozměněné sestavě a s přáním odvést si minimálně jeden bod - neprohrát. Začátek utkání Osoblažským vyšel a prvních 10 minut byli lepším týmem. Lépe kombinovali a domácí hráče nepouštěli do žádných příležitostí. Osoblažští vycházeli z pozorné obrany a rychlých brejků. Jeden z brejků Osoblažským vyšel po cca 20 minutách, kdy po přihrávce Štejdíře poslal Kocián střelou podél brankáře Osoblažské do vedení. Po vstřelené brance se domácí hráči začali více tlačit k brance Osoblahy a vytvářeli si, s drobným přispěním pana rozhodčího, kolem pokutového území mnoho standardních situací, které však nedokázali proměnit. Osoblažští tak o poločase odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.
Druhá půle přinesla stejný obraz hry, jako předchozí první poločas. Domácí hráči se snažili kombinovat, ale Osoblažští hráli velmi pozorně v obraně, přičemž hrozili z rychlých útoků. V 60. minutě se v pokutovém území opět uvolnil Kocián, ale tentokrát jeho střelecký pokus brankář domácích velmi dobrým zákrokem zneškodnil. Osoblažští hráči nenechávali hráče Brantic ani chvíli vydechnout a okamžitě po získání míče přecházeli do útoku, který se jim však nedařilo přesně zakončit. To již byl dvanáctým hráčem domácích na hřišti pán rozhodčí, který dělal vše proto, aby hráči Brantic vstřelili branku a připsali si v jarní části první body. I díky této snaze se domácí dostali v 6. minutě nastavení do vyložené šance, kdy se domácí útočník zjevil sám na malém vápně Osoblahy. Branku však nepochopitelně překopl a hráči Osoblahy si tak připsali další důležité body v jarní části soutěže. Jako balzám pak působila slova trenéra Brantic, který po posledním hvizdu rozhodčího k úžasu všech osoblažských fandů, trenéra a náhradníků sdělil, že Osoblažští byli lepším týmem, na což mu skromně trenér Papadakis sdělil, že utkání bylo vyrovnané z obou stran.

 

 Další utkání odehrají Osoblažští před svými fandy v sobotu 23.4.2011 od 16:00 hodin a soupeřem jim bude mužstvo Vrbna pod Pradědem.

So 22. červen 2019, 19:20:06 CEST
Dan Kalda
1 Erik Pokuta 14
2 Martin Krejčiřík 5
4. Štěpán Samec 1
5. Daniel Akulšin 1
6. Ondřej Krupa 1
7.    
     
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeře, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávájí legendami.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one